Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Elektriline näomassaaž器 Guasha ANLAN 02-AGSY41-02A
37,40 €
Tarne
Elektriline Guasha näomassaaž ANLAN 02-AGSY41-02A
ANLAN 02-AGSY41-02A Guasha näomassaaž on kaasaegne seade, mis ühendab traditsioonilise Gua Sha tehnika ja arenenud tehnoloogia. See pakub põhjalikku nahahooldust, pakkudes sügavat lõõgastust ja vähendades lihaspingeid. Tänu innovaatiliste funktsioonide kasutamisele aitab massaaž parandada naha seisundit, siluda seda ja toetada selle loomulikku regeneratsiooniprotsessi.
Naha tõstmine ja pinguldav efekt
ANLAN massaaž aitab mikrovoo ja lilla valguse tehnoloogia abil tõhusalt pinguldada ja tihendada nahka kahekordse lõua ja kaela piirkonnas. See mõjutab mitte ainult naha välimust, vaid parandab ka selle elastsust, luues tõstefekti. Seadme regulaarne kasutamine võimaldab saavutada paremini määratletud lõualuu ja saledama näokontuuri, andes teravamaid jooni ja kujundades näo ovaali.
Kortsude vähendamine ja naha tooni parandamine
Punase valguse kasutamine parandab ANLAN massaaž naha tooni ja vähendab hüperpigmentatsiooni. See stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, mis aitab kortse siluda ja nahka pinguldada. Regulaarne kasutamine toetab naha loomulikku regeneratsiooniprotsessi, muutes selle säravamaks ja siledamaks.
Efektiivne seerumite ja õlide imendumine
ANLAN massaaž mitte ainult ei paranda naha seisundit, vaid aitab ka nahahooldustoodete, nagu seerumite ja õlide, imendumist. Mikrovoogude ja näo ning kaela looduslike meridiaanide stimuleerimise abil on aktiivsetel ainetel võimalus sügavamale nahka tungida, suurendades nende efektiivsust. See on ideaalne neile, kes soovivad oma kosmeetikatooted täielikult ära kasutada.
Kerge ja mugav kasutada
Massaaž on äärmiselt kerge, mistõttu on see ideaalne kasutamiseks nii kodus kui ka liikvel olles. See mahub kergesti kosmeetikakotti või käekotti, nii et saate seda igale poole kaasa võtta. Lisaks, 800mAh aku toiteallikana tagab see pikaajalise kasutuse, muutes selle mugavaks seadme igapäevaseks nahahoolduseks.
| Tootja | ANLAN |
|---|---|
| mudel | 02-AGSY41-02A |
| Mõõtmed | 95 x 89 x 34mm |
| Kaal | 132g |
| Laadimisaeg | 2 tundi |
| Töötamisaeg | 45 minutit |
| Veekindel | Ei ole veekindel |
| Külma kompressi temperatuur | 20°C±2.5°C, 19°C±2.5°C, 16°C±2.5°C |
| Kuuma kompressi temperatuur |





