Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Ecovacs Deebot X2 Combo robottolmuimeja must
659,72 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1443281
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
SSD series 9550 MAX | 3200 GB | E3.S | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | 2.0b | Component for Server/workstation | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDLBQ3T2THB-1BK1DABYYR |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0b |
| Quick start guide | Yes |
| SSD series | 9550 MAX |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Micron 9550 MAX. SSD capacity: 3.2 TB, SSD form factor: E3.S, Component for: Server/workstation |
| Keskmine energiatarve (loetud) | 18 W |
| Keskmine energiatarve (kirjutamine) | 16 W |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000105 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 60 µs |
| SSD vormitegur | E3.S |
| SSD mahutavus | 3.2 TB |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDLBQ3T2THB-1BK1DABYYR |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 3000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 540 IOPS |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Peaharja Dreame Z10 Pro jaoks
● Laost otsas2,03 € -

Harjakate Dreame F9/D9 tolmuimejale
● Laos (17)3,25 € -

Tolmuimeja tolmukastifilter Dreame D9, D9 Pro, D9 Max, D9 Max, L10 Pro, D10s, D10s pro (2tk.)
● Laos (363)3,25 € -

Tolmuimeja Deerma DX700s (hall)
● Laos (1590)33,74 € -
Väljamüüdud 
Puhastustarvikute komplekt tolmuimejale Viomi V3 Max
● Laost otsas9,35 € -

Pehme harja Dreame V10 Pro jaoks
● Laos (53)1,38 €