Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

EcoFlow RAPID magnetiline powerbank, 10000mAh, (must).
69,11 €
Tarne
EcoFlow RAPID magnetiline powerbank, 10000mAh (must).
EcoFlow RAPID on 10,000mAh magnetiline powerbank, mis pakub kiiret ja ohutut laadimist mobiilseadmetele. Juhtmega laadimisvõimsusega kuni 65W ja juhtmevaba laadimisvõimekusega 15W tagab see usaldusväärse energia kaasaegsetele nutitelefonidele, tahvelarvutitele või sülearvutitele. Integreeritud USB-C kaabel ja USB-C port on teie käsutuses. Ühilduvus populaarsete protokollidega, sealhulgas PD, QC, PPS, FCP, SCP ja UFCS, tagab laia ühilduvuse.
Juhtmega laadimine 65W võimsusega
EcoFlow RAPID Powerbank pakub juhtmega laadimisvõimsust 65W, võimaldades teil oma seadmeid tõhusalt laadida. Integreeritud USB-C kaabli ja USB-C pordi abil saate nautida maksimaalset jõudlust ja säästa aega. Laadimistase jõuab 30% -ni vaid 11 minutiga, 70% -ni 27 minutiga ja täislaadimine võtab vaid 52 minutit. Toetades kõige populaarsemaid laadimisprotokolle, nagu PD, QC, PPS, FCP, SCP ja UFCS, tagab see ühilduvuse erinevate seadmetega ning stabiilse ja ohutu energia taastumise.
Juhtmevaba vabadus
EcoFlow toode toetab ka juhtmevaba laadimist 15W, võimaldades kiiret laadimist ilma kaabliteta. Ühilduvus Qi1.0 (5W) ja Qi2.0 (15W) standarditega muudab powerbank’i sobivaks Android-seadmete ja iPhone’ide, alates mudelist 13, juhtmevabaks energiataastamiseks. iPhone 15 laadimiseks 50% -ni piisab 44 minutist.
Kerge, kompaktne disain
Vaatamata oma suurele mahutavusele säilitab EcoFlow RAPID powerbank kompaktseid mõõtmeid (108 x 70 x 22.9 mm) ja kaalub vaid 258 g, nii et saate selle mugavalt isegi taskusse panna. Valige kaasaskantav toiteallikas, mis sobib ideaalselt nii reisideks kui igapäevaseks kasutamiseks, lisamata teie kotile liigset kaalu!
| Tootja | EcoFlow |
|---|---|
| Mudel | RAPID |
| Värv | must |
| Aku tüüp | liitium-kobalt |
| Aku mahutavus | 10,000 mAh |
| Ports | C1: integreeritud USB-C kaabel (sisend/väljund) / C2: USB-C port (sisend/väljund). |
| Sisendvõimsus juhtmega laadimiseks | 65W |
| Laadimisaeg | 11 min – 30% / 27 min – 70% / 52 min – 100% |
| Väljundvõimsus juhtmega laadimiseks | 65W |
| Toetatud protokollid juhtmega laadimiseks | PD, QC, PPS, FCP, SCP, UFCS |





