Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

EcoFlow RAPID magnetiline powerbank, 10000mAh, (hõbe).
69,11 €
Tarne
EcoFlow RAPID magnetiline powerbank, 10000mAh (hõbe).
EcoFlow RAPID on 10,000mAh magnetiline powerbank, mis pakub kiiret ja ohutut laadimist mobiilseadmetele. Juhtmega laadimisvõimsusega kuni 65W ja juhtmevaba laadimisvõimekusega 15W tagab see usaldusväärse energia kaasaegsetele nutitelefonidele, tahvelarvutitele või sülearvutitele. Integreeritud USB-C kaabel ja USB-C port on teie käsutuses. Ühildumine populaarsete protokollidega, sealhulgas PD, QC, PPS, FCP, SCP ja UFCS, tagab laia ühilduvuse.
Juhtmega laadimine 65W võimsusega
EcoFlow RAPID Powerbank pakub juhtmega laadimisvõimsust 65W, võimaldades teil oma seadmeid tõhusalt laadida. Integreeritud USB-C kaabli ja USB-C pordi abil saate nautida maksimaalset jõudlust ja säästa aega. Laadimistaseme saavutamiseks 30% kulub vaid 11 minutit, 70% jaoks 27 minutit ja täislaadimine võtab vaid 52 minutit. Toetades kõige populaarsemaid laadimisprotokolle, nagu PD, QC, PPS, FCP, SCP ja UFCS, tagab see ühilduvuse erinevate seadmetega ning stabiilse ja ohutu energia taastumise.
Juhtmevaba vabadus
EcoFlow toode toetab ka juhtmevaba laadimist 15W, võimaldades kiiret laadimist ilma kaabliteta. Ühildudes Qi1.0 (5W) ja Qi2.0 (15W) standarditega, on powerbank kohandatud juhtmevabalt laadima Android-seadmete ja iPhone’ide energiat alates mudelist 13. iPhone 15 laadimiseks 50% ulatuses piisab 44 minutist.
Kerge, kompaktne disain
Vaatamata oma suurele mahutavusele säilitab EcoFlow RAPID powerbank kompaktseid mõõtmeid (108 x 70 x 22.9 mm) ja kaalub vaid 258 g, nii et saate selle mugavalt isegi taskusse panna. Valige kaasaskantav toiteallikas, mis sobib ideaalselt nii reisimiseks kui igapäevaseks kasutamiseks, ilma et see lisaks teie kotti liigset kaalu!
| Tootja | EcoFlow |
|---|---|
| mudel | RAPID |
| Värv | hõbe |
| Aku tüüp | liitium-kobalt |
| Aku mahtuvus | 10,000 mAh |
| Sadamad | C1: sisseehitatud USB-C kaabel (sisend/väljund) / C2: USB-C port (sisend/väljund). |
| Sisendvõimsus juhtmega laadimiseks | 65W |
| Laadimisaeg | 11 min – 30% / 27 min – 70% / 52 min – 100% |
| Väljundvõimsus juhtmega laadimiseks | 65W |
| Toetatud protokollid juhtmega laadimiseks | PD, QC, PPS, FCP, SCP, UF
Seotud tooted
|





