Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Eaton UPS 850VA rack 1U 5P850IRG2
531,30 € Algne hind oli: 531,30 €.507,00 €Current price is: 507,00 €.
Tarne
UPS topology Line-Interactive | Output power capacity 0.85 kVA | Output power 680 W | Waveform Sine | Input operation voltage (min) 150 V | Input operation voltage (max) 294 V | Input frequency 47/70 Hz | Output frequency 50/60 Hz | Heat dissipation 307 BTU/h | Number of input phases 1 | Number of output phases 1 | Efficiency 98 % | AC outlet types C13 coupler | Power plug C14 coupler | USB port Yes | Serial interface Yes | Battery technology Sealed Lead Acid (VRLA) | Battery voltage 6 V | Form factor Tower | Colour Black,Silver | Display type LCD | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Operating altitude 0 – 3000 m | Weight 13.7 kg
| Brand | EATON |
|---|---|
| MPN | 5P850IRG2 |
| Input frequency | 47/70 Hz |
| Input operation voltage (max) | 294 V |
| Power plug | C14 coupler |
| Serial interface | Yes |
| USB port | Yes |
| Vahelduvvoolu pistikupesade tüübid | C13 coupler |
| Vahelduvvoolu pistikupesade kogus | 4 AC outlet(s) |
| Laius | 438 mm |
| Kaal | 13.7 kg |
| Lainekuju | Sine |
| Automaatne pinge reguleerimine (AVR) | Yes |
| USB portide tüüp | USB Type-B |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| UPS-i topoloogia | Line-Interactive |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 18.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.05472/0.05516 |
| Üksuse kasti laius | 0.53 |
| Aku tehnoloogia | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.59 |
| Aku pinge | 6 V |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.175 |
| Kategooria kood | UPW |
| Sertifitseerimine | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 UL 1778 CSA-C22.2 CE UKCA Cm Ukr KCC cTUVus BIS |
| Väljundvõimsus | 680 W |
| Toote värv | Black, Silver |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 509 mm |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Tõhusus | 98% |
| Väljundvõimsuse võimsus | 0.85 kVA |
| Vormitegur | Tower |
| Soojuse hajumine | 307 BTU/h |
| Kõrgus | 43.2 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mudel | 5P850IRG2 |
| Sisendfaaside arv | 1 |
| Töökõrgus merepinnast | 0 – 3000 m |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Müratase | 35 dB |
| Rack mahutavus | 1U |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Sisendpinge (min) | 150 V |
| Väljundfaaside arv | 1 |
| Väljundpinge (max) | 240 V |
Seotud tooted
-

UPS Eaton 5E900UD 900VA 480W
● Laos (20)65,10 € -

Eaton 3P700D ups 700va
● Laos (5)90,30 € -

Tecnoware UPS 1200VA 840W
● Laos (24)43,89 € -

Trust 1000va ups 600w 23504
● Laos (24)106,44 € -

Eaton 3P900UD UPS
● Laos (1)132,83 € -

Eaton 3S850D ups 850va
● Laos (8)107,63 €