Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Eaton UPS 2000VA rack 2U 9E2000IR
745,50 € Algne hind oli: 745,50 €.710,00 €Current price is: 710,00 €.
Tarne
UPS topology Double-conversion (Online) | Output power capacity 2 kVA | Output power 1800 W | Waveform Sine | Input operation voltage (min) 140 V | Input operation voltage (max) 276 V | Input frequency 40/70 Hz | Output frequency 50/60 Hz | Heat dissipation 546 BTU/h | Number of input phases 1 | Number of output phases 1 | Efficiency 91 % | AC outlet types C13 coupler/C14 coupler | Power plug C13 coupler | USB port Yes | Serial interface Yes | Battery technology Lead-Acid | Battery voltage 12 V | Form factor Tower | Colour Black | Control type Buttons | Display type LCD | LED indicators Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Rack mount kit Yes | Weight 29.9 kg
| Brand | EATON |
|---|---|
| MPN | 9E2000IR |
| Input frequency | 40/70 Hz |
| Input operation voltage (max) | 276 V |
| Power plug | C13 coupler |
| RS-232 ports | 1 |
| Serial interface | Yes |
| USB port | Yes |
| Vahelduvvoolu pistikupesade tüübid | C13 coupler, C14 coupler |
| Vahelduvvoolu pistikupesade kogus | 6 AC outlet(s) |
| Laius | 438 mm |
| Kaal | 29.9 kg |
| Lainekuju | Sine |
| Helisignaal(id) | Yes |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| UPS-i topoloogia | Double-conversion (Online) |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 32.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1041 |
| Üksuse kasti laius | 0.58 |
| Aku tehnoloogia | Lead-Acid |
| Üksuse kasti pikkus | 0.78 |
| Aku pinge | 12 V |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.23 |
| Tüüpiline varuaeg poole koormuse korral | |
| Tüüpiline varundusaeg täiskoormusel | |
| Kaablid kaasas | Output power cable, USB cable |
| Kategooria kood | UPW |
| Sertifitseerimine | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 CE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Väljundvõimsus | 1800 W |
| Toote värv | Black |
| Kontrolli tüüp | Buttons |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 608 mm |
| Väljundpinge (min) | 220 V |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Tõhusus | 91% |
| Tõhusus (ECO-režiim) | 96.5% |
| Väljundvõimsuse võimsus | 2 kVA |
| Vormitegur | Tower |
| Soojuse hajumine | 546 BTU/h |
| Kõrgus | 86.5 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Sisendfaaside arv | 1 |
| Kiire paigaldusjuhend | Yes |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Müratase | 45 dB |
| Rack mahutavus | 2U |
| Sisendvõimsustegur | 99 |
| Rack mount komplekt | Yes |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Toiteallika tüübid | AC |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| LED indikaatorid | Yes |
| Toetatud akude arv | 6 |
| Sisendpinge (min) | 140 V |
| Väljundfaaside arv | 1 |
| Väljundvõimsustegur | 0.9 |
| Väljundpinge (max) | 240 V |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Komplekt: EcoFlow RIVER 3 UPS toitejaam + 45W fotogalvaaniline paneel.
● Laost otsas249,59 € -
Väljamüüdud 
UPS Tecnoware 1000VA
● Laost otsas66,80 € -

Trust 800VA UPS 23326
● Laos (2)76,03 € -
Väljamüüdud 
UPS Eaton 5E900UI 900VA 480W
● Laost otsas61,95 € -

Gembird UPS pikendus 0.6m
● Laos (100)2,42 € -

Tecnoware UPS Era Plus DC PoE 24VDC
● Laos (2)44,24 €