Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Eaton UPS 2000VA 9E2000I
596,40 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
Tootekood: 1274232
Kategooria: UPSid ja toitevaru
UPS topology Double-conversion (Online) | Output power capacity 2 kVA | Output power 1600 W | Input operation voltage (min) 100 V | Input operation voltage (max) 300 V | Input frequency 50/60 Hz | Output frequency 50/60 Hz | Efficiency 91 % | AC outlet types C13 coupler/C19 coupler | Power plug C13 coupler | USB port Yes | Serial interface Yes | Form factor Tower | Colour Black | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Weight 22.4 kg
| Brand | EATON |
|---|---|
| MPN | 9E2000I |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Power plug | C13 coupler |
| RS-232 ports | 1 |
| Serial interface | Yes |
| USB port | Yes |
| Vahelduvvoolu pistikupesade tüübid | C13 coupler, C19 coupler |
| Vahelduvvoolu pistikupesade kogus | 6 AC outlet(s) |
| Laius | 330 mm |
| Kaal | 22.4 kg |
| UPS-i topoloogia | Double-conversion (Online) |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 23.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.07514 |
| Üksuse kasti laius | 0.33 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.495 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.46 |
| Tüüpiline varuaeg poole koormuse korral | |
| Tüüpiline varundusaeg täiskoormusel | |
| Kategooria kood | UPW |
| Sertifitseerimine | IEC/EN 62040 -2, CE, CB report (TUV) |
| Väljundvõimsus | 1600 W |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 190 mm |
| Turvalisus | IEC/EN 62040-1 |
| Väljundpinge (min) | 208 V |
| Tõhusus | 91% |
| Väljundvõimsuse võimsus | 2 kVA |
| Vormitegur | Tower |
| Kõrgus | 399 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Müratase | 40 dB |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Sisendpinge (min) | 100 V |
| Väljundpinge (max) | 240 V |
Seotud tooted
-

Tecnoware UPS 950VA 665W FGCERAPL952SCH
● Laos (7)40,30 € -
-5% 
Eaton 3S700D ups 700va
● Laos (7)90,30 €Algne hind oli: 90,30 €.86,00 €Current price is: 86,00 €. -

Tecnoware UPS 1200VA 840W
● Laos (24)43,89 € -

Eaton UPS 5E700UD 700VA 360W
● Laos (26)54,08 € -

Eaton 3S850D ups 850va
● Laos (8)107,63 € -

UPS Eaton 5E900UD 900VA 480W
● Laos (20)65,10 €