Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Eaton UPS 1500VA 9SX1500IR
1 181,25 €
Tarne
UPS topology Double-conversion (Online) | Output power capacity 1.5 kVA | Output power 1350 W | Input operation voltage (min) 190 V | Input operation voltage (max) 276 V | Input frequency 40 – 70 Hz | Output frequency 50/60 Hz | Maximum current 10 A | AC outlet types C13 coupler/C14 coupler | Power plug C14 coupler | USB port Yes | Serial interface Yes | Form factor Rackmount | Colour Black | Display type LCD | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Weight 18.4 kg
| Brand | EATON |
|---|---|
| MPN | 9SX1500IR |
| Input frequency | 40 – 70 Hz |
| Input operation voltage (max) | 276 V |
| Power plug | C14 coupler |
| Serial interface | Yes |
| USB port | Yes |
| Vahelduvvoolu pistikupesade tüübid | C13 coupler, C14 coupler |
| Vahelduvvoolu pistikupesade kogus | 7 AC outlet(s) |
| Laius | 438 mm |
| Kaal | 18.4 kg |
| UPS-i topoloogia | Double-conversion (Online) |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 24 |
| Ühik arvutatud maht | 0.07524 |
| Üksuse kasti laius | 0.55 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.57 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.24 |
| Kategooria kood | UPW |
| Sertifitseerimine | IEC/EN 62040 -2 , FCC B, CISPR22 B, CE /CB report (TUV) / cULus / EAC / RCM / BIS / KCC |
| Väljundvõimsus | 1350 W |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 438 mm |
| Turvalisus | IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2 |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Väljundvõimsuse võimsus | 1.5 kVA |
| Vormitegur | Rackmount |
| Kõrgus | 86.5 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Maksimaalne vool | 10 A |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Müratase | 43 dB |
| Rack mahutavus | 2U |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Sisendpinge (min) | 190 V |
Seotud tooted
-

Eaton 3P900UD UPS
● Laos (1)132,83 € -
Väljamüüdud 
UPS Tecnoware 1000VA
● Laost otsas66,80 € -
Väljamüüdud 
UPS Tecnoware 1600VA 1200W
● Laost otsas62,31 € -
-5% 
Eaton 3S700D ups 700va
● Laos (7)90,30 €Algne hind oli: 90,30 €.86,00 €Current price is: 86,00 €. -

UPS Eaton 5E900UD 900VA 480W
● Laos (20)65,10 € -
Väljamüüdud 
Eaton UPS 5E700I 700VA 360W
● Laost otsas48,83 €