Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Eaton UPS 1000VA rack 2U 5SC1000IR
581,70 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (1)
Tootekood: 1241671
Kategooria: UPSid ja toitevaru
UPS topology Line-Interactive | Output power capacity 1 kVA | Output power 700 W | Input operation voltage (min) 184 V | Input operation voltage (max) 276 V | Input frequency 45/55 Hz | Output frequency 50/60 Hz | AC outlet types C13 coupler | Power plug C14 coupler | USB port Yes | Serial interface Yes | Form factor Rackmount | Colour Black | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Weight 15 kg
| Brand | EATON |
|---|---|
| MPN | 5SC1000IR |
| Input frequency | 45/55 Hz |
| Input operation voltage (max) | 276 V |
| Power plug | C14 coupler |
| RS-232 ports | 1 |
| Serial interface | Yes |
| USB port | Yes |
| Vahelduvvoolu pistikupesade tüübid | C13 coupler |
| Vahelduvvoolu pistikupesade kogus | 8 AC outlet(s) |
| Laius | 440 mm |
| Kaal | 15 kg |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| UPS-i topoloogia | Line-Interactive |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 19 |
| Ühik arvutatud maht | 0.07297 |
| Üksuse kasti laius | 0.575 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.54 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.235 |
| Kategooria kood | UPW |
| Sertifitseerimine | CE, CB report (TÜV) |
| Väljundvõimsus | 700 W |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 405 mm |
| Turvalisus | IEC / EN 62040-1, UL 1778 |
| Väljundpinge (min) | 220 V |
| Väljundvõimsuse võimsus | 1 kVA |
| Vormitegur | Rackmount |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85078000 |
| Kõrgus | 86.2 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Väljundpinge | 230 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Müratase | 45 dB |
| Rack mahutavus | 2U |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Väljundsageduse reguleerimine | 45-55 Hz (50Hz system), 55-65Hz (60Hz system) |
| Toitekaitse funktsioonid | Overdischarge |
| Sisendpinge (min) | 184 V |
| Väljundpinge (max) | 240 V |
Seotud tooted
-

Eaton 3P700D ups 700va
● Laos (5)90,30 € -

Gembird UPS pikendus 0.6m
● Laos (100)2,42 € -

Tecnoware UPS 800VA 560W FGCERAPL802SCH
● Laos (30)35,10 € -

UPS Eaton 5E900UD 900VA 480W
● Laos (20)65,10 € -
Väljamüüdud 
UPS Eaton 5E900UI 900VA 480W
● Laost otsas61,95 € -
Väljamüüdud 
Komplekt: EcoFlow RIVER 3 UPS toitejaam + 45W fotogalvaaniline paneel.
● Laost otsas249,59 €