Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Eaton 9E3000I UPS 3000VA
806,40 € Algne hind oli: 806,40 €.768,00 €Current price is: 768,00 €.
Tarne
UPS topology Double-conversion (Online) | Output power capacity 3 kVA | Output power 2400 W | Input operation voltage (min) 176 V | Input operation voltage (max) 300 V | Input frequency 40/70 Hz | Output frequency 50/60 Hz | Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) 2 % | AC outlet types C13 coupler/C19 coupler | Power plug C20 coupler | USB port Yes | Serial interface Yes | Form factor Tower | Colour Black | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Weight 24.2 kg
| Brand | EATON |
|---|---|
| MPN | 9E3000I |
| Input frequency | 40/70 Hz |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Power plug | C20 coupler |
| Serial interface | Yes |
| USB port | Yes |
| Vahelduvvoolu pistikupesade tüübid | C13 coupler, C19 coupler |
| Vahelduvvoolu pistikupesade kogus | 7 AC outlet(s) |
| Laius | 330 mm |
| Kaal | 24.2 kg |
| UPS-i topoloogia | Double-conversion (Online) |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 26 |
| Ühik arvutatud maht | 0.07438 |
| Üksuse kasti laius | 0.33 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.49 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.46 |
| Kategooria kood | UPW |
| Sertifitseerimine | CE, CB, EAC |
| Väljundvõimsus | 2400 W |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 399 mm |
| Turvalisus | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040 -2 |
| Ülekoormusvõime (3 sekundit) | 150% |
| Väljundpinge (min) | 208 V |
| Tõhusus (võrgurežiim) | 91% |
| Väljundvõimsuse võimsus | 3 kVA |
| Vormitegur | Tower |
| Kõrgus | 190 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Väljundpinge Harmoonilise moonutuse koguhulk (THD) | 2% |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Müratase | 37 dB |
| Ülekoormusvõime (10 sekundit) | 150% |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Ülekoormusvõime (1 minut) | 130% |
| Sisendpinge (min) | 176 V |
| Väljundpinge (max) | 240 V |
Seotud tooted
-

Tecnoware UPS Era Plus DC PoE 24VDC
● Laos (2)44,24 € -
Väljamüüdud 
UPS Tecnoware 1000VA
● Laost otsas66,80 € -

Eaton UPS 5E700UD 700VA 360W
● Laos (26)54,08 € -

Eaton 3S850D ups 850va
● Laos (8)107,63 € -

Eaton 3P700D ups 700va
● Laos (5)90,30 € -
Väljamüüdud 
Eaton EL800USBDIN UPS
● Laost otsas129,15 €