Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dreame X50 Ultra robottolmuimeja must
819,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1433085
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour Black/Stainless steel | Round | Wet mopping Yes | Water tank capacity 4.5 L | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging,Purification | Obstacle detection Yes | 2xNumber of brushes | Noise level 70 dB | Runtime 220 min | Height 111 mm | Suction power 20000 Pa
| Brand | DREAME |
|---|---|
| MPN | RLX85CE-6-BK |
| Shape | Round |
| Runtime | 220 min |
| Manual | Yes |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Laius | 350 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 4.53 kg |
| Veepaagi maht | 4.5 L |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tolmuimeja programmid | Carpet, Intensive |
| Kasutusjuhend | Yes |
| Tugijaama funktsioonid | Charging, Purification |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Tugijaama kaal | 9.09 kg |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Aku tööiga | 205 m² |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 19 |
| Ühik arvutatud maht | 0.12298 |
| Üksuse kasti laius | 0.43 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.65 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.44 |
| Harjade material | Rubber |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Läve ronimine (max) | 6 cm |
| Kategooria kood | VCR |
| Puhastushari | Yes |
| Imemisvõimsus | 20000 Pa |
| Ühilduvus | TUV |
| Ühilduvad tooted | Apple Watch |
| Toote värv | Black, Stainless steel |
| Sügavus | 350 mm |
| Takistuste tuvastamine | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Combi |
| Tolmukogus (kokku) | 0.395 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Toetatud põrandapinnad | Carpet, Hard floor |
| Kõrgus | 111 mm |
| Märgutuli | Yes |
| Mudel | RLX85CE-6-BK |
| Mudeli nimi | X50 Ultra |
| Pakendi kõrgus | 691 mm |
| Pakendi sügavus | 519 mm |
| Pakendi laius | 419 mm |
| Müratase | 70 dB |
| Paki kaal | 19.6 kg |
| Pintslite arv | 2 |
| Isetühjenev tolmukonteiner | Yes |
| Navigeerimise tüüp | 3D Smart Navigation, Mapping |
Seotud tooted
-

Tolmuimeja tolmukastifilter Dreame D9, D9 Pro, D9 Max, D9 Max, L10 Pro, D10s, D10s pro (2tk.)
● Laos (363)3,25 € -
Väljamüüdud 
Tolmukott Dreame Z10 jaoks (5 tk.)
● Laost otsas5,69 € -

Robotite tolmuimeja Dreame Bot L10 Pro (valge)
● Laos (164)162,60 € -
Väljamüüdud 
Peamine harjakate Dreame D9 Pro/D9 Max/L10 Pro/Plus tolmuimejale.
● Laost otsas4,07 € -

Tolmuimeja Deerma DX900
● Laos (1854)15,85 € -

Pehme harja Dreame P10 jaoks
● Laos (25)3,46 €