Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dreame X40 Ultra robottolmuimeja
609,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1412587
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour White | Round | Wet mopping Yes | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging,Purification | Obstacle detection Yes | Noise level 76 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 180 min | Height 97 mm | Suction power 12000 Pa
| Brand | DREAME |
|---|---|
| MPN | RLX63CE |
| Shape | Round |
| Wi-Fi | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Runtime | 180 min |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 14.9 kg |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tugijaama funktsioonid | Charging, Purification |
| Tugijaam | Yes |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 18.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1262 |
| Üksuse kasti laius | 0.43 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.455 |
| Aku pinge | 14.4 V |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.645 |
| Aku kaal | 0.397 g |
| Kategooria kood | VCR |
| Laadimisaeg | 4.5 h |
| Imemisvõimsus | 12000 Pa |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Takistuste tuvastamine | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Bagless |
| Diameeter | 35 cm |
| Tolmukogus (alus) | 3.2 L |
| Tolmukogus (kokku) | 0.3 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Toetatud põrandapinnad | Carpet, Hard floor |
| Kõrgus | 97 mm |
| Mudeli nimi | X40 Ultra |
| Pakendi kõrgus | 642 mm |
| Pakendi sügavus | 490 mm |
| Mop kaasas | Yes |
| Pakendi laius | 447 mm |
| Müratase | 76 dB |
| Paki kaal | 20.1 kg |
| Isetühjenev tolmukonteiner | Yes |
| Navigeerimise tüüp | Laser Distance Sensor (LDS) |
Seotud tooted
-

Deerma DX700 püsti tolmuimeja (hõbe)
● Laos (6014)21,54 € -
Väljamüüdud 
Tolmuimeja filter Deerma DX700 / DX700s
● Laost otsas4,07 € -

Pehme rullharja Dreame R10 pro / R20 tolmuimejale
● Laos (117)4,07 € -

Pehme rullharja Dreame P10 Pro jaoks
● Laos (29)2,85 € -

Deerma TJ200 tolmuimeja
● Laos (46)51,22 € -
Väljamüüdud 
Tolmukott Dreame Z10 jaoks (5 tk.)
● Laost otsas5,69 €