Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dreame X40 Ultra robottolmuimeja valge
699,00 €
Tarne
Colour White | Round | Built-in display Yes | Smartphone/tablet remote support Yes | Bumper guard Yes | Wet mopping Yes | Dust capacity (vacuum cleaner) 0.3 L | Water tank capacity 4.5 L | Programming function Yes | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging,Purification | Stairs detection Yes | Obstacle detection Yes | 2xNumber of brushes | Timer Yes | Noise level 76 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 260 min | Height 97 mm | Floor type wood | Suction power 12000 Pa | 1xNumber of sensors
| Brand | DREAME |
|---|---|
| MPN | RLX63CE-2-WH C |
| Remotely operated | Yes |
| Shape | Round |
| Programming function | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Runtime | 260 min |
| Rechargeable battery | Yes |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Filter | 1 |
| Paper packaging weight | 4.86 kg |
| Sensor | 1 |
| 24-tunnine ajakava | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Puidust pakendi kaal | 0 g |
| Kaasas tarvikud | 7 |
| Laius | 350 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 4.07 kg |
| Allergiahooldus | Yes |
| Veepaagi maht | 4.5 L |
| Garantiikaart | Yes |
| Kaasas virtuaalne barjäär | Yes |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tolmuimeja programmid | Area, Auto, Carpet, Corner, Edge, Individual, Long skirting, Manual, Max, Parallel lines, Perimeter, Repeat, Scrubbing, Spot, Standard, Strong, Sweep, Target, Turbo, Wall-following |
| Automaatne mopi kuivatamine | Yes |
| Kasutusjuhend | Yes |
| Automaatne marsruutimine | Yes |
| Tugijaama funktsioonid | Charging, Purification |
| Tugijaam | Yes |
| Patareid kaasas | Yes |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Aku taseme indikaator | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 20.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.14651 |
| Üksuse kasti laius | 0.46 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.65 |
| Aku pinge | 14.4 V |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.49 |
| Aku kaal | 397 g |
| Brändispetsiifilised omadused | 1 |
| Kogukaal | 14.9 kg |
| Harjade material | Rubber |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Taimer | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sisseehitatud andurite üksikasjad | Dual line laser+AI+RGB+LED |
| Kaitseraua kaitse | Yes |
| Läve ronimine (max) | 2.2 cm |
| Kategooria kood | VCR |
| Laadimisaeg | 4.5 h |
| Pilve hallatav | No |
| Imemisvõimsus | 12000 Pa |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Treppide tuvastamine | Yes |
| Sügavus | 350 mm |
| Metallist pakendi kaal | 0 g |
| Plastpakendi kaal | 340 g |
| Tolli tootekood (TARIC) | 8508600000 |
| Takistuste tuvastamine | Yes |
| Pakendi maht | 140617 cm³ |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Bagless |
| Diameeter | 35 cm |
| Mõõtmed (P x L x K) | 1100 x 900 x 2084 mm |
| Tolmumaht | 3.2 L |
| Tolmukogus (alus) | 3.2 L |
| Tolmukogus (kokku) | 3.2 L |
| Tolmuimeja mahutavus | 0.3 L |
| Tolmumahuti täitumise indikaator | Yes |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Servatuvastus | Yes |
| Toetatud põrandapinnad | Carpet, Hard floor, Laminate, Linoleum, Parquet, Tiles, Vinyl, Wood |
| Põranda tüüp | wood |
| Kõrgus | 97 mm |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | RLX63CE-2-WH |
| Mudeli nimi | X40 Ultra |
| Vahtpolüstüreenist (EPS) pakendi kaal | 0 g |
| Pakendi kõrgus | 642 mm |
| Pakendi sügavus | 490 mm |
| Rataste arv | 2 wheel(s) |
| Mop kaasas | Yes |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 1000 W |
| Pakendi laius | 447 mm |
| Müratase | 76 dB |
| Kaugplaneerimine | Yes |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Paki kaal | 20.1 kg |
| Integreeritud andurid | Drop sensor, Floor sensor, Laser, Ultrasonic sensor |
| Paki mõõtmed (P x L x K) | 453 x 501 x 648 mm |
| Pintslite arv | 2 |
| Isetühjenev tolmukonteiner | Yes |
| Navigeerimise tüüp | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Juhtpult | No |
| Programmide arv | 1 |
| Andurite arv | 1 |
| Filtrite arv | 1 pc(s) |
| Pakendite arv | 1 |
Seotud tooted
-

Pehme harja Dreame V10 Pro jaoks
● Laos (53)1,38 € -

Vertikaalne hoiustamisalus tolmuimejale Dreame P10/P10Pro
● Laos (43)6,91 € -

Pehme rullharja Dreame P10 Pro jaoks
● Laos (29)2,85 € -

Tolmuimeja Deerma DX900
● Laos (1854)15,85 € -

Tolmuimeja tolmukastifilter Dreame D9, D9 Pro, D9 Max, D9 Max, L10 Pro, D10s, D10s pro (2tk.)
● Laos (363)3,25 € -

Dreame L10 tolmuimeja tarvikute komplekt D9 Pro/D9 Max/L10 Pro white.
● Laos (784)6,10 €