Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dreame robottolmuimeja Matrix 10 Ultra valge
1 099,00 €
Tarne
Colour White | Round | Smartphone/tablet remote support Yes | Bumper guard Yes | Wet mopping Yes | Dust capacity (vacuum cleaner) 0.31 L | Water tank capacity 0.08 L | Programming function Yes | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging,Purification | Stairs detection Yes | Obstacle detection Yes | Timer Yes | Noise level 70 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 260 min | Height 89 mm
| Brand | DREAME |
|---|---|
| MPN | RLX95CE-WHITE |
| Remotely operated | Yes |
| Shape | Round |
| Programming function | Yes |
| SMART technology | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Runtime | 260 min |
| Rechargeable battery | Yes |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Shipping (inner) case width | 55 cm |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Töölaius | 35 cm |
| Laius | 350 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 4.7 kg |
| Veepaagi maht | 0.08 L |
| Loomade eest hoolitsemine | Yes |
| Kaasas virtuaalne barjäär | Yes |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tolmuimeja | 30 kPa |
| Automaatne musta vee kogumine | Yes |
| Automaatne mopi kuivatamine | Yes |
| Kasutusjuhend | Yes |
| Automaatne marsruutimine | Yes |
| Tugijaama funktsioonid | Charging, Purification |
| Tugijaam | Yes |
| Tugijaama võimsus | 700 W |
| Patareid kaasas | Yes |
| Vajalikud patareid | Yes |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Aku taseme indikaator | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 12 |
| Ühik Arvutatud kaal | 31.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1758 |
| Üksuse kasti laius | 0.47 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.55 |
| Aku pinge | 14.4 V |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.68 |
| Aku kaal | 397 g |
| Kogukaal | 23.4 kg |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Taimer | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Kaitseraua kaitse | Yes |
| Läve ronimine (max) | 8 cm |
| Kandekäepide(d) | No |
| Kategooria kood | VCR |
| Laadimisaeg | 4.5 h |
| Värvi nimi | White |
| Saatmiskasti (sisemise) pikkus | 47.6 cm |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Treppide tuvastamine | Yes |
| Sügavus | 351 mm |
| Päritoluriik | China |
| Takistuste tuvastamine | Yes |
| Pakendi maht | 165223 cm³ |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Bagless |
| Diameeter | 35 cm |
| Tolmukogus (alus) | 3.2 L |
| Tolmukogus (kokku) | 3.51 L |
| Tolmuimeja mahutavus | 0.31 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Servatuvastus | Yes |
| Toetatud põrandapinnad | Carpet, Hard floor, Laminate, Linoleum, Parquet, Tiles, Vinyl, Wood |
| Kõrgus | 89 mm |
| Märgutuli | Yes |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudeli nimi | MatriX 10 Ultra |
| Pakendi kõrgus | 658 mm |
| Pakendi sügavus | 465 mm |
| Saatmiskasti (sisemise) kõrgus | 67.8 cm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 476 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 550 mm |
| Rataste arv | 3 wheel(s) |
| Tõstetav mopp | Yes |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 31.5 kg |
| Mop kaasas | Yes |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 678 mm |
| Pakendi laius | 540 mm |
| Müratase | 70 dB |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Paki kaal | 23.4 kg |
| Integreeritud andurid | Camera, Ultrasonic sensor |
| Isetühjenev tolmukonteiner | Yes |
| Liikumispiirangu tüüp | Virtual wall |
| Juhtpult | No |
Seotud tooted
-

Tolmuimeja Deerma DX900
● Laos (1854)15,85 € -

Vertikaalne hoiustamisalus tolmuimejale Dreame P10/P10Pro
● Laos (43)6,91 € -

Tolmuimeja Deerma DX700s (hall)
● Laos (1590)33,74 € -

Tolmuimeja tolmukastifilter Dreame D9, D9 Pro, D9 Max, D9 Max, L10 Pro, D10s, D10s pro (2tk.)
● Laos (363)3,25 € -
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX888
● Laost otsas29,67 € -

Pesuvaba mopipadi tolmuimejale Dreame F9 / D9 / D9 Pro / D9 Max / L10 Pro (2 tk.)
● Laos (181)4,07 €