Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dreame robottolmuimeja Aqua10 Ultra Track valge
1 099,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1446006
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour White | Round | Wet mopping Yes | Water tank capacity 4 L | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging | Stairs detection Yes | Height 97.5 mm
| Brand | DREAME |
|---|---|
| MPN | RLR81CE-WH |
| Shape | Round |
| Rechargeable | Yes |
| Manual | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 5.5 kg |
| Veepaagi maht | 4 L |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tolmuimeja | 25 kPa |
| Tugijaama funktsioonid | Charging |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Tugijaama kaal | 10.9 kg |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 18 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1428 |
| Üksuse kasti laius | 0.5 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.51 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.56 |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Kategooria kood | VCR |
| Puhastuslapp | Yes |
| Toote värv | White |
| Treppide tuvastamine | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Combi |
| Diameeter | 35 cm |
| Tolmukogus (alus) | 3.2 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Kõrgus | 97.5 mm |
| Mudel | RLR81CE-WH |
| Mudeli nimi | Aqua 10 Ultra Track |
| Navigeerimise tüüp | D-ToF lidar |
Seotud tooted
-

Vertikaalne hoiustamisalus tolmuimejale Dreame P10/P10Pro
● Laos (43)6,91 € -

Tolmuimeja Deerma DX900
● Laos (1854)15,85 € -

Tolmuimeja tolmukastifilter Dreame D9, D9 Pro, D9 Max, D9 Max, L10 Pro, D10s, D10s pro (2tk.)
● Laos (363)3,25 € -

Tolmuimeja Deerma DX115C
● Laos (2089)25,61 € -

Pehme rullharja Dreame P10 Pro jaoks
● Laos (29)2,85 € -
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX118C
● Laost otsas23,58 €