Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dreame robottolmuimeja Aqua10 Ultra Track must
1 099,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1446004
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour Black/White | Round | Wet mopping Yes | Water tank capacity 4 L | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging | Stairs detection Yes | Height 97.5 mm
| Brand | DREAME |
|---|---|
| MPN | RLR81CE-BK |
| Shape | Round |
| Rechargeable | Yes |
| Manual | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 5.5 kg |
| Veepaagi maht | 4 L |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tolmuimeja | 25 kPa |
| Tugijaama funktsioonid | Charging |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Tugijaama kaal | 10.9 kg |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 17 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1428 |
| Üksuse kasti laius | 0.5 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.51 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.56 |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Kategooria kood | VCR |
| Puhastuslapp | Yes |
| Toote värv | Black, White |
| Treppide tuvastamine | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Combi |
| Diameeter | 35 cm |
| Tolmukogus (alus) | 3.2 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Kõrgus | 97.5 mm |
| Mudel | RLR81CE-BK |
| Mudeli nimi | Aqua 10 Ultra Track |
| Navigeerimise tüüp | D-ToF lidar |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Puhastustarvikute komplekt tolmuimejale Viomi V3 Max
● Laost otsas9,35 € -

Pehme rullharja Dreame P10 Pro jaoks
● Laos (29)2,85 € -

Dreame L10 tolmuimeja tarvikute komplekt D9 Pro/D9 Max/L10 Pro white.
● Laos (784)6,10 € -

Tolmuimeja Deerma DX115C
● Laos (2089)25,61 € -

Pehme rullharja Dreame R10 pro / R20 tolmuimejale
● Laos (117)4,07 € -
Väljamüüdud 
Peamine harjakate Dreame D9 Pro/D9 Max/L10 Pro/Plus tolmuimejale.
● Laost otsas4,07 €