Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dreame robottolmuimeja Aqua10 Ultra Track Combo
1 199,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
Tootekood: 1441667
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour Black | Wet mopping Yes | Water tank capacity 4 L | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging | Stairs detection Yes | Height 97.5 mm
| Brand | DREAME |
|---|---|
| MPN | RLR81CE-1 BLACK |
| Rechargeable | Yes |
| Manual | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 5.5 kg |
| Veepaagi maht | 4 L |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tolmuimeja | 25 kPa |
| Tugijaama funktsioonid | Charging |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Tugijaama kaal | 10.9 kg |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 26.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.168606 |
| Üksuse kasti laius | 0.51 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.58 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.57 |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Kategooria kood | VCR |
| Puhastuslapp | Yes |
| Toote värv | Black |
| Treppide tuvastamine | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Combi |
| Diameeter | 35 cm |
| Tolmukogus (alus) | 3.2 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Kõrgus | 97.5 mm |
| Mudel | Aqua 10 Ultra Track Complete |
| Navigeerimise tüüp | D-ToF lidar |
Seotud tooted
-

Deerma TJ200 tolmuimeja
● Laos (46)51,22 € -

Tolmuimeja Deerma DX900
● Laos (1854)15,85 € -
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX888
● Laost otsas29,67 € -

Filter Dreame H11 Max/H11/H12/H12 Core/H11 Core jaoks
● Laos (165)3,66 € -

Pesuvaba mopipadi tolmuimejale Dreame F9 / D9 / D9 Pro / D9 Max / L10 Pro (2 tk.)
● Laos (181)4,07 € -

Pehme harja Dreame P10 jaoks
● Laos (25)3,46 €