Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dreame robottolmuimeja Aqua10 Ultra Roller
1 099,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (25)
Tootekood: 1443446
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour White | Round | Smartphone/tablet remote support Yes | Wet mopping Yes | Dust capacity (vacuum cleaner) 0.2 L | Automatic base station return Yes | Noise level 74 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 175 min | Height 97.5 mm
| Brand | DREAME |
|---|---|
| MPN | RLH71DE |
| Shape | Round |
| Rechargeable | Yes |
| Runtime | 175 min |
| Manual | Yes |
| Shipping (inner) case width | 57.5 cm |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Laius | 350 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 5.7 kg |
| Loomade eest hoolitsemine | Yes |
| Kaasas virtuaalne barjäär | Yes |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tolmuimeja | 30 kPa |
| Automaatne musta vee kogumine | Yes |
| Automaatne mopi kuivatamine | Yes |
| Tugijaam | Yes |
| Tugijaama võimsus | 600 W |
| Vajalikud patareid | Yes |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 23.27 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1468678 |
| Üksuse kasti laius | 0.51 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.568 |
| Aku pinge | 14.4 V |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.507 |
| Aku kaal | 397 g |
| Kogukaal | 17.5 kg |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Läve ronimine (max) | 8 cm |
| Kategooria kood | VCR |
| Laadimisaeg | 4.5 h |
| Saatmiskasti (sisemise) pikkus | 51 cm |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Sügavus | 350 mm |
| Tolmumahuti tüüp | Bagless |
| Tolmukogus (alus) | 3.2 L |
| Tolmukogus (kokku) | 3.4 L |
| Tolmuimeja mahutavus | 0.2 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Bagless |
| Kõrgus | 97.5 mm |
| Märgutuli | Yes |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | RLH71DE |
| Mudeli nimi | Aqua 10 Ultra Roller |
| Pakendi kõrgus | 550 mm |
| Pakendi sügavus | 491 mm |
| Saatmiskasti (sisemise) kõrgus | 56.9 cm |
| Tõstetav mopp | Yes |
| Mop kaasas | Yes |
| Pakendi laius | 491 mm |
| Müratase | 74 dB |
| Paki kaal | 24.9 kg |
| Integreeritud andurid | Camera/Ultrasonic sensor |
| Isetühjenev tolmukonteiner | Yes |
| Liikumispiirangu tüüp | Virtual wall |
Seotud tooted
-

Deerma TJ200 tolmuimeja
● Laos (46)51,22 € -
Väljamüüdud 
Peaharja Dreame Z10 Pro jaoks
● Laost otsas2,03 € -

Tolmu kogumise filter tolmuimejale Dreame F9 (2 tk.)
● Laos (33)2,85 € -

Dreame L10 tolmuimeja tarvikute komplekt D9 Pro/D9 Max/L10 Pro white.
● Laos (784)6,10 € -
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX118C
● Laost otsas23,58 € -
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX600 (must)
● Laost otsas19,51 €