Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dreame | Föön | Pilot AHX01A
449,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (29)
1600 W | 3xNumber of speeds | 4xNumber of heating levels | Ionic function Yes | Colour Bronze | Cord length 2.8 m | Weight 420 g | Carrying case Yes
| Brand | DREAME |
|---|---|
| MPN | AHX01A |
| Manual | Yes |
| Laius | 78 mm |
| Kaal | 420 g |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Ühikud saatekasti kohta | 4 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02535 |
| Üksuse kasti laius | 0.2 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.39 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.27 |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Temperatuur | 40 °C |
| Pööratav juhe | Yes |
| Kandekott | Yes |
| Kategooria kood | HDR |
| Kontsentraatori otsik | Yes |
| Toote värv | Bronze |
| Külma õhu nupp / funktsioon | Yes |
| Sügavus | 93 mm |
| Juhtme pikkus | 2.8 m |
| Päritoluriik | China |
| Hajuti otsik | Yes |
| Mootori kiirus | 150000 RPM |
| Kõrgus | 263 mm |
| Ionic funktsioon | Yes |
| Mudel | AHX01A |
| Kiiruste arv | 3 |
| Küttetasemete arv | 4 |
| Võimsused | 1600 W |
| Müratase | 59 dB |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
Seotud tooted
-

Philips | Juukselõikur | HC3505/15
● Laos (23)12,13 € -
Väljamüüdud 
Philips | Juuksesirgendaja | BHS375/00
● Laost otsas14,13 € -
Väljamüüdud 
Philips | Juukselõikur | HC3530/15
● Laost otsas18,72 € -

Asendusefilter komplekt föönile Homerunpet PD10
● Laos (5)4,07 € -
Väljamüüdud 
Philips | Reisiföön | BHC010/10
● Laost otsas8,00 € -

Philips | Föön | BHD341/10
● Laos (2)14,93 €