Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 8+4MP PTZ dome turvakaamera
569,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (6)
Tootekood: 1452887
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Dome | Ceiling | White | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | Sensor type CMOS | Night vision Yes | Total megapixels 8 MP | Ethernet LAN Yes | Cloud-managed Yes | Power source type DC,PoE | Weight 2.17 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | SDT3E410-8P-MB-A-PV1 |
| Megapikslid kokku | 8 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Laius | 181.7 mm |
| Kaal | 2.17 kg |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.73 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03058 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kategooria kood | FNC |
| Pilve hallatav | Yes |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 140.3 mm |
| Kaamerate arv | 1 |
| Vormitegur | Dome |
| Kõrgus | 238.8 mm |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | -30 – 60 °C |
| Mudel | SDT3E410-8P-MB-A-PV1 |
| Maksimum resolutsioon | 4096 x 1860 pixels |
| Paki kaal | 3.1 kg |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Öine nägemine | Yes |
Seotud tooted
-

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 €