Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 8+4MP PTZ dome turvakaamera
928,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Built-in light Yes | Camera shutter type Electronic | Sensor type CMOS | Night vision Yes | Total megapixels 8 MP | Frame rate 30 fps | Noise reduction Yes | Built-in microphone Yes | Ethernet LAN Yes | Power source type DC,PoE | Weight 3.1 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | SDT4E425-8P-GB-APV1 |
| PTZ modes | Preset point |
| Pan manual speed | 0.1 – 180 °/sec |
| Pan preset speed | 180 °/sec |
| Digital zoom | 16x |
| Recognize distance (wide) | 20 m |
| Megapikslid kokku | 8 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Manual | Yes |
| Laius | 194.2 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 3.1 kg |
| Häire sisendkanalid | 2 |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Alarm väljundkanalid | 1 |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Taustavalguse kompenseerimine (BLC) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.73 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03058 |
| Üksuse kasti laius | 0.26 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.49 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.24 |
| Bitikiiruse juhtimine | Constant Bit Rate (CBR), Variable Bit Rate (VBR) |
| Bitikiirus | H265: 51 kbps–13,312 kbps |
| Ringreisi salvestus | Yes |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kallutamise eelseadistatud kiirus | 90 °/sec |
| Kallutamise käsitsi kiirus | 0.1 – 90 °/sec |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1 – 1/30000 s |
| Kaamera katiku tüüp | Electronic |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Sügavus | 160 mm |
| Huvipakkuva piirkonna (ROI) kodeering | Yes |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 12 |
| Kauguse tuvastus | 56 m |
| Tuvastamiskaugus (tele) | 2500 m |
| Tuvasta kaugus (lai) | 100 m |
| Tuvastage kaugus (lai) | 10 m |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto/Manual |
| Kõrgus | 311 mm |
| Heledate alade kompenseerimine (HLC) | Yes |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Kauguse jälgimine | 24.4 m |
| Jälgimiskaugus (tele) | 1000 m |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 4096 x 1860 pixels |
| Vaatluskaugus (lai) | 40 m |
| Tunnista kaugust | 11.2 m |
| Peegel | Yes |
| Kaugvaatamine | Jah |
| Tuvasta kaugus (tele) | 500 m |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Kauguse (tele) määramine | 250 m |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Eelseadistatud punktid | Yes |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 €