Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dahua 8-kanaliline 8PoE videosalvesti
463,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1408711
Kategooriad: Videovalve salvestid, Võrgu-
Channels 8 | Drives/bays 2 | CPU Dual-core embedded processor | Integrated LAN 10/100 | Power supply requirements DC 12V/5A | Power consumption 20 Watts | Dim. 375.0 × 329.4 x 53.0 mm | Temp. range –10 °C to +55 °C | Colour Black
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | DH-NVR5208-8P-EI |
| Rack 1U | Yes |
| SATA | Yes |
| 15pin D-sub | 1 |
| HDMI | 1 |
| RJ45 | 9 |
| RS-485 | 1 |
| TV-Out | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| CPU | Dual-core embedded processor |
| Alarm sees | 8 |
| Alarm väljas | 3 |
| Helisisend | 1 |
| Heliväljund | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02646 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.45 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.42 |
| Kategooria kood | NVR |
| Värvus | Black |
| Energiatarve | 20 |
| Mõõtmed | 375.0 × 329.4 x 53.0 mm |
| Toote netokaal | 2.57 |
| Nõuded toiteallikale | DC 12V/5A |
| Töötemperatuuri vahemik | –10 °C to +55 °C |
| Kanalite arv | 8 |
| Draivide/pesade arv | 2 |
| Integreeritud LAN | 10/100 |
Seotud tooted
-

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 €