Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 8-kanaliline 8PoE videosalvesti
450,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
Tootekood: 1245701
Kategooriad: Videovalve salvestid, Võrgu-
Channels 8 | Drives/bays 2 | Power supply requirements Single, AC100V ~ 240V, 50 ~ 60 Hz | Power consumption 15.2 Watts | Dim. 375x 326.5 x 53mm | Temp. range -10°C ~ +55°C
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | DH-NVR5208-8P-4KS2E |
| SATA | Yes |
| USB 2.0 | 2, Yes |
| 15pin D-sub | 1 |
| HDMI | 1 |
| RJ45 | 1 |
| RS232 | 1 |
| RS-485 | 1 |
| PoE ports | 8 |
| Alarm sees | 4 |
| Alarm väljas | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.92 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03177 |
| Üksuse kasti laius | 0.17 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.445 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.42 |
| Kategooria kood | NVR |
| Energiatarve | 15.2 |
| Mõõtmed | 375x 326.5 x 53mm |
| Lauaarvuti/pjedestaal | Yes |
| Toote netokaal | 2.7 |
| Nõuded toiteallikale | Single, AC100V ~ 240V, 50 ~ 60 Hz |
| Töötemperatuuri vahemik | -10°C ~ +55°C |
| Kanalite arv | 8 |
| Draivide/pesade arv | 2 |
Seotud tooted
-

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 €