Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dahua 64-kanaliline videosalvesti NVR5464-EI
884,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1393867
Kategooriad: Videovalve salvestid, Võrgu-
Channels 64 | Power supply requirements 100–240 VAC, 50-60 Hz | Dim. 440.0 mm × 415.1 mm x 70.0 mm | Temp. range –10 °C to +55 °C
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | NVR5464-EI |
| Rack 1.5U | Yes |
| 15pin D-sub | 2 |
| eSATA | 1 |
| HDMI | 2 |
| RCA | 3 |
| RJ45 | 2 |
| RS232 | 1 |
| RS-485 | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| Alarm sees | 16 |
| Alarm väljas | 6 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 6.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.05565 |
| Üksuse kasti laius | 0.5 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.53 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.21 |
| Kategooria kood | NVR |
| Mõõtmed | 440.0 mm × 415.1 mm x 70.0 mm |
| Toote netokaal | 4.74 |
| Mudel | NVR5464-EI |
| Nõuded toiteallikale | 100–240 VAC, 50-60 Hz |
| Töötemperatuuri vahemik | –10 °C to +55 °C |
| Kanalite arv | 64 |
Seotud tooted
-

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 €