Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dahua 5MP IR AI bullet turvakaamera
498,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1425608
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Bullet | White | Wired | Optical sensor size 1/2.7″ ” | Sensor type CMOS | Total megapixels 5 MP | Built-in microphone Yes | Weight 1.12 kg
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | IPC-HFW5541E-ZE-0735-S3 |
| LED type | IR |
| Megapikslid kokku | 5 |
| Laius | 273.2 |
| Säriaja reguleerimine | Auto/Manual |
| Kaal | 1.12 kg |
| Häire sisendkanalid | 1 |
| Alarm väljundkanalid | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.58 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00777 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.37 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.14 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/3 s–1/100,000 s |
| Kategooria kood | FNC |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Yes |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Toote värv | White |
| Sügavus | 95 |
| Fookuskauguse vahemik | 2.7 mm–13.5 mm |
| Vormitegur | Bullet |
| Kõrgus | 95 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | –30 °C to +60 °C |
| Mudel | IPC-HFW5541E-ZE-0735-S3 |
| Optilise anduri suurus | 1/2.7" |
| Energiatarve (tüüpiline) | 3.6 |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 €