Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 5MP bullet turvakaamera
463,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (15)
Tootekood: 1453109
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Bullet | White | Wired | Optical sensor size 1/2.7″ ” | Sensor type CMOS | Total megapixels 5 MP | Built-in microphone Yes | Weight 1.12 kg
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | IPC-HFW5541E-ZHE-27135-S3 |
| LED type | IR |
| Megapikslid kokku | 5 |
| Audio input | 1 |
| Audio output | 1 |
| Power requirements | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE |
| Laius | 273.2 |
| Säriaja reguleerimine | Auto/Manual |
| Kaal | 1.12 kg |
| Häire sisendkanalid | 1 |
| Alarm väljundkanalid | 1 |
| Video resolutsioon | 320 x 240 |
| Ühikud saatekasti kohta | 4 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.75 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009096 |
| Üksuse kasti laius | 0.37 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.155 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.135 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/3 s–1/100,000 s |
| Kategooria kood | FNC |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Toote värv | White |
| Sügavus | 95 |
| Objektiivi kinnitusliides | M14 |
| Fookuskauguse vahemik | 2.7 mm–13.5 mm |
| Vormitegur | Bullet |
| Kõrgus | 95 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | –40 °C to +60 °C |
| Mudel | IPC-HFW5541E-ZHE-27135S3 |
| Optilise anduri suurus | 1/2.7" |
| Energiatarve (max) | 10.4 |
| Objektiivi tüüp | Varifocal |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1 TB |
| Efektiivsete pikslite arv (K x V) | 2960 (H) × 1668 (V) |
| Energiatarve (tüüpiline) | 3.6 |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -

Mini gaasilekke detektor Habotest HT61
● Laos (50)15,85 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 €