Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 4MP PTZ IR AI dome turvakaamera
667,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP67 | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Pan range 0 – 360 ° | White balance Auto/Manual/Natural/Outdoor/Sodium lamp/Indoor | Optical sensor size 1/1.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Identify distance 172 m | Night vision Yes | Night vision distance 150 m | Total megapixels 4 MP | Frame rate 30 fps | Noise reduction Yes | Image stabilizer Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type AC,PoE | Weight 4.7 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | DH-SD5A425GB-HNR |
| IK code | IK10 |
| PTZ modes | 8 Tour, Preset point |
| Pan preset speed | 400 °/sec |
| Pan range | 0 – 360° |
| Digital zoom | 16x |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 4 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| ROM capacity | 4000 MB |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 24 V |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Valge tasakaal | Auto, Indoor, Manual, Natural, Outdoor, Sodium lamp |
| Kaal | 4.7 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Veebipõhine haldus | Yes |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Häälkoodeksid | G.711Mu, G.711a, G.722.1, G.723, G.726, G.729 |
| Video voogesitus | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC, PCM |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.264+, H.265, H.265+, M-JPEG |
| Taustavalguse kompenseerimine (BLC) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 7.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03479 |
| Üksuse kasti laius | 0.265 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.26 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.505 |
| Bitikiiruse juhtimine | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Bitikiirus | 32- 8192Kbps |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kallutamise kiirus | 200 °/sec |
| Kaldenurga vahemik | -15 – 90° |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Sertifitseerimine | CE: EN55032/EN55024/EN50130-4 FCC: 15 B,ANSI C63.4- 2014 |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; 802.1x; Qos; FTP; SMTP; UPnP; SNMPv1/v2c/v3(MIB-2); DNS; DDNS; NTP; RTSP; RTP; TCP; UDP; IGMP; ICMP; DHCP; PPPoE; ARP; RTCP |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 352 x 240, 352 x 288, 704 x 480, 704 x 576, 1280 x 960, 1920 x 1080 (HD 1080), 2048 x 1536 (QXGA), 2560 x 1440 |
| Lähim teravustamiskaugus | 0.1 m |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Voogesituse meetod | Multicast, Unicast |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 150 m |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Kauguse tuvastus | 1724 m |
| Diameeter | 19 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 33.7° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 59.8° |
| Fookuskauguse vahemik | 5.8 – 145 mm |
| Fookus | Motorized/Manual |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto/Manual |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrgus | 332 mm |
| Heledate alade kompenseerimine (HLC) | Yes |
| Korpuse materjal | Metal |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Optiline suum | 25x |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 3D noise reduction |
| Kauguse jälgimine | 689 m |
| Mudel | DH-SD5A425GB-HNR |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2560 x 1440 pixels |
| Energiatarve (max) | 20 W |
| Intelligentse videovalvesüsteemi (IVS) funktsioonid | Abandoned object, Intrusion, Missing object, Scene change, Tripwire |
| Mikrofon sees | Yes |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| Tunnista kaugust | 344 m |
| Kasutajate arv | 20 user(s) |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalselt | 63.3° |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Maksimaalne avaarv | 4 |
| Paki kaal | 8 kg |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Minimaalne avaarv | 1.6 |
| Valgusdioodide arv | 4 |
| Toiteallika tüübid | AC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Tuvastage kaugus | 172 m |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Andurite arv | 1 |
| Minimaalne valgustus | 0 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
| Paneerimiskiirus | 300 °/sec |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Nutipistik WiFi Gosund EP2 10A Tuya
● Laos (4335)9,35 €