Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 4MP PTZ dome turvakaamera
672,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (5)
Tootekood: 1449703
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Dome | Ceiling | White | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Total megapixels 4 MP | Ethernet LAN Yes | Cloud-managed Yes | Power source type DC,PoE | Weight 2.4 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | SD4D425MB-HNR |
| Megapikslid kokku | 4 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Laius | 160 mm |
| Kaal | 2.4 kg |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01896 |
| Üksuse kasti laius | 0.21 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.21 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.43 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kategooria kood | FNC |
| Pilve hallatav | Yes |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 160 mm |
| Kaamerate arv | 1 |
| Vormitegur | Dome |
| Kõrgus | 270.4 mm |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Maksimum resolutsioon | 2560 x 1440 pixels |
| Paki kaal | 3.9 kg |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Öine nägemine | Yes |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 €