Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dahua 4MP IR ANPR bullet turvakaamera
800,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1394371
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Bullet | Black/White | Wired | Optical sensor size 1/1.8″ ” | Sensor type CMOS | Total megapixels 4 MP | Built-in microphone Yes | Weight 2.3 kg
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | ITC413-PW4D-IZ1 |
| Megapikslid kokku | 4 |
| RS-485 ports | 1 |
| Laius | 396 |
| Säriaja reguleerimine | Auto/Manual |
| Kaal | 2.3 kg |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.64 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02536 |
| Üksuse kasti laius | 0.245 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.45 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.23 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/25s~1/10,000s |
| Kategooria kood | FNC |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Toote värv | Black/White |
| Sügavus | 120.8 |
| Fookuskauguse vahemik | 2.7 mm–12 mm |
| Vormitegur | Bullet |
| Kõrgus | 127.8 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | –30 °C to +65 °C |
| Mudel | ITC413-PW4D |
| Optilise anduri suurus | 1/1.8" |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 €