Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 4MP ANPR IR bullet turvakaamera
939,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
Tootekood: 1394372
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Bullet | Black/White | Wired | Optical sensor size 1/1.8″ ” | Sensor type CMOS | Weight 2.3 kg
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | ITC413-PW4D-IZ3 |
| RS-485 ports | 1 |
| Audio input | 1 |
| Audio output | 1 |
| Laius | 396 |
| Säriaja reguleerimine | Auto/Manual |
| Kaal | 2.3 kg |
| Ühikud saatekasti kohta | 4 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.9 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03058 |
| Üksuse kasti laius | 0.245 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.45 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.235 |
| Kaamera säriaeg | 1/25s~1/10,000s |
| Kategooria kood | FNC |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Yes |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Toote värv | Black/White |
| Sügavus | 120.8 |
| Fookuskauguse vahemik | 8 mm–32 mm |
| Vormitegur | Bullet |
| Kõrgus | 127.8 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | –30 °C to +65 °C |
| Mudel | ITC413-PW4D |
| Optilise anduri suurus | 1/1.8" |
| Objektiivi tüüp | Varifocal |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
Seotud tooted
-

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 €