Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dahua 4K videoenkooder
900,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1384549
Kategooriad: Turvasüsteemide tarvikud, Võrgu-
Power supply requirements DC12V,2.0A;POE | Power consumption 10 Watts
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | NEB0105HI-4K |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 3 |
| RJ45 | 1 |
| RS232 | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Heliväljund | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.02 |
| Ühik arvutatud maht | 0.005184 |
| Üksuse kasti laius | 0.24 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.27 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.08 |
| Kategooria kood | IPC |
| Energiatarve | 10 |
| Toote netokaal | 0.65 |
| Mudel | NEB0105HI-4K |
| Nõuded toiteallikale | DC12V,2.0A;POE |
| mikrofon | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

Nutipistik WiFi Gosund EP2 10A Tuya
● Laos (4335)9,35 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 €