Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 4+4MP IR PTZ dome turvakaamera
798,00 €
Tarne
Ceiling/Wall/Pole | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Built-in light Yes | Minimum illumination 0.001 lx | Pan range 0 – 360 ° | White balance Auto/Manual/Natural/Outdoor/Sodium lamp/Street lamp/Indoor | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | Identify distance 10 m | Night vision Yes | Night vision distance 100 m | Total megapixels 4 MP | Frame rate 30 fps | Noise reduction Yes | Image stabilizer Yes | Built-in microphone Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type DC,PoE | Weight 3.41 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | SDT4E425-4F-GB-A-PV1-S2 |
| PTZ modes | 8 Tour, 5 Pattern, 5 Scan |
| Pan range | 0 – 360° |
| LED type | IR |
| Digitaalne lai dünaamiline ulatus (DWDR) (panoraamkaamera) | Yes |
| Megapikslid kokku | 4 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| ROM capacity | 4096 MB |
| HTTPS encryption | Yes |
| Manual | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Laius | 184.4 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Valge tasakaal | Auto, Indoor, Outdoor, Manual, Sodium lamp, Street lamp, Natural |
| Kaal | 3.41 kg |
| Häire sisendkanalid | 2 |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Alarm väljundkanalid | 1 |
| Video voogesitus | Yes |
| Toetatud helivormingud | PCM, G.711 A-law, G.711 μ-law, G.726, MPEG-2, G.722.1, G.729 |
| Heli sisendkanalid | 1.0 channels |
| Video salvestamine | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Heli väljundkanalid | 1.0 channels |
| Helisüsteem | 2-way |
| Video tihendamise vormingud | H.265+, H.265, H.264B, H.264H, H.264M, H.264+, M-JPEG |
| Automaatne ümberpööramine | Yes |
| Autofookus | Yes |
| Automaatne patrullirežiim | Yes |
| Automaatne jälgimine | Yes |
| Taustavalguse kompenseerimine (BLC) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 2 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 5.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03721 |
| Üksuse kasti laius | 0.243 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.257 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.497 |
| Bitikiiruse juhtimine | Constant Bit Rate (CBR), Variable Bit Rate (VBR) |
| Ringreisi salvestus | Yes |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -15 – 90° |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud võrguprotokollid | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, IPv6, 802.1x, SSL, QoS, FTP, UPnP, ICMP, SNMP, IGMP, ARP, RTCP, RTP, PPPoE, RTMP, Bonjour, SMB, NFS |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Voogesituse meetod | Unicast, Multicast |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/Wall/Pole |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 100 m |
| Huvipakkuva piirkonna (ROI) kodeering | Yes |
| DC väljundvool | 3 A |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 12 |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Kauguse tuvastus | 100 m |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 53° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 101° |
| Dünaamiline ulatus | 120 dB |
| Fookus | Manual |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto/Manual |
| Kõrgus | 304.6 mm |
| Heledate alade kompenseerimine (HLC) | Yes |
| Inimeste ja sõidukite sihtmärkide klassifikatsioon | Yes |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pikkus | 160 mm |
| Optiline suum | 25x |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Kauguse jälgimine | 40 m |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2560 x 1440 pixels |
| Privaatsuse varjamise alade arv | 24 |
| Energiatarve (max) | 25 W |
| Intelligentse videovalvesüsteemi (IVS) funktsioonid | Tripwire, Intrusion, Abandoned object, Missing object |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 512 GB |
| Tunnista kaugust | 20 m |
| RAM-i maht | 2048 MB |
| Kasutajate arv | 20 user(s) |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalselt | 120° |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Energiatarve (tüüpiline) | 14 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Tuvastage kaugus | 10 m |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Võrguühendusega salvestusruum (NAS) | Yes |
| Eelseadistatud punktid | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.001 lx |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 €