Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dahua 4+4MP IR PTZ dome turvakaamera
832,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1421710
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Dome | White | Wired | PTZ control Yes | Optical sensor size 1/2.8″ ” | Total megapixels 8 MP | Weight 3.41 kg
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | SDT4E425-4FGBAPV10400 |
| Megapikslid kokku | 8 |
| Laius | 160 |
| Kaal | 3.41 kg |
| Häire sisendkanalid | 1 |
| Alarm väljundkanalid | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.77 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03029 |
| Üksuse kasti laius | 0.24 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.255 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.495 |
| Kaamera säriaeg | Panorama: 1/3s-1/100000s; Detail: 1s-1/30000s |
| Kategooria kood | FNC |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Yes |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Toote värv | White |
| Sügavus | 184.4 |
| Vormitegur | Dome |
| Kõrgus | 304.6 |
| Optiline suum | 25 |
| Töötemperatuur (T-T) | –40 °C to +65 °C |
| Mudel | SDT4E425-4FGBAPV10400 |
| Optilise anduri suurus | 1/2.8" |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| PTZ kontroll | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 €