Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 32-kanaliline DVR salvesti
793,00 €
Tarne
Video input channels 32 channels | Ethernet LAN Yes | 2xNumber of HDDs supported | Maximum HDD capacity 16000 GB | Backup function Yes | Multi-display supported Yes | Product colour Black | Power supply type DC | Weight 2.38 kg | Operating temperature (T-T) -10 – 55 °C
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | XVR5232AN-4KL-I3/T |
| RS-485 ports | 1 |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Quick start guide | Yes |
| Laius | 375 mm |
| Kaal | 2.38 kg |
| Toetatud helivormingud | G.711 A-law, G.711u, PCM |
| Video resolutsioon | 3840 x 2160,1920 x 1080,1280 x 720 |
| Video RCA väljundid | 1 |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Videokao tuvastamine | Yes |
| Heli väljundkanalid | 1.0 channels |
| Video sisendkanalid | 32 channels |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| VGA (D-Sub) väljundpordid | 1 |
| Varundusfunktsioon | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB-ühendus | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.02 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02773 |
| Üksuse kasti laius | 0.145 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.45 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.425 |
| BNC sisendpordid | 32 |
| Kategooria kood | STD |
| Toetatud võrguprotokollid | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, FTP, DDNS, SNMP, P2P |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -20 – 60 °C |
| Toote värv | Black |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 333.9 mm |
| Toiteallika tüüp | DC |
| DC pinge | 12 V |
| Dual stream tugi | Yes |
| Graafiline kasutajaliides (GUI) | Yes |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrgus | 53 mm |
| Mitme ekraani režiimid | 1, 4, 8, 9, 36, 25, 16 |
| Töötemperatuur (T-T) | -10 – 55 °C |
| Pakendi kõrgus | 425 mm |
| Pakendi sügavus | 147 mm |
| Pakendi laius | 451 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Embedded LINUX |
| Rack mahutavus | 1U |
| Paki kaal | 3.84 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 32 W |
| Kõvaketta maksimaalne maht | 16 TB |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Taasesitusrežiimid | General, Instant, Tag, Event, Smart |
| Toetatud kõvaketaste arv | 2 |
| Maksimaalne video eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Toetatud mitu ekraani | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

Nutipistik WiFi Gosund EP2 10A Tuya
● Laos (4335)9,35 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 €