Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Dahua 32-kanaliga NVR5432-XI salvesti
1 338,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1432618
Kategooriad: Videovalve salvestid, Võrgu-
Channels 32 | Drives/bays 4 | CPU Embedded Linux | Integrated LAN Gigabit | Power supply requirements 100–240 VAC, 50-60 Hz | Power consumption 13 Watts | Dim. 440.0 × 412.7 x 76.0 mm | Temp. range –10 °C to +55 °C
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | NVR5432-XI |
| Rack | Yes |
| 15pin D-sub | 2 |
| eSATA | 1 |
| HDMI | 2 |
| RJ45 | 2 |
| RS232 | 1 |
| RS-485 | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| CPU | Embedded Linux |
| Alarm sees | 16 |
| Alarm väljas | 6 |
| Helisisend | 1 |
| Heliväljund | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 6.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.05565 |
| Üksuse kasti laius | 0.5 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.53 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.21 |
| Kategooria kood | NVR |
| Energiatarve | 13 |
| Mõõtmed | 440.0 × 412.7 x 76.0 mm |
| Lauaarvuti/pjedestaal | Yes |
| Toote netokaal | 4.52 |
| Nõuded toiteallikale | 100–240 VAC, 50-60 Hz |
| Töötemperatuuri vahemik | –10 °C to +55 °C |
| Kanalite arv | 32 |
| Draivide/pesade arv | 4 |
| Integreeritud LAN | Gigabit |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 € -

Mini gaasilekke detektor Habotest HT61
● Laos (50)15,85 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 €