Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Dahua 31.5″ 4K QD-OLED mängurimonitor LM32-GO43A
520,00 €
Tarne
31.5 ” | 3840 x 2160 pixels | 4K Ultra HD | 16:9 | QD-OLED | 0.03 ms | Curved | Contrast 1500000:1 | Maximum refresh rate 165 Hz | Pixel pitch 0.1814 x 0.1814 mm | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | VESA Yes
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | DHI-LM32-GO43A |
| Screen curvature rating | 1700R |
| Audio output | Yes |
| HDMI | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Input current | 10 A |
| Manual | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 24 V |
| Laius (ilma aluseta) | 713.9 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 6.5 kg |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 39.5 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 69.9 cm |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse tüüp | QD |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 9.71 |
| Ühik arvutatud maht | 0.08518 |
| Üksuse kasti laius | 0.18 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.91 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.52 |
| Raami laius (alumine) | 9.7 mm |
| Raami laius (küljel) | 1.6 mm |
| Raami laius (ülemine) | 1.6 mm |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 20° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, USB Type-C |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -20 – 20° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Pinna kõvadus | 2H |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -20 – 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| RMS nimivõimsus | 10 W |
| Ekraani kuju | Curved |
| Toote värv | Grey |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1500000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 40 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 100.9 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 412.7 mm |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 80 cm (31.5") |
| Praegune hinnang | 10 A |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| DCI-P3 leviala | 99% |
| Eemaldatav alus | Yes |
| Pikslite kõrgus | 0.1814 x 0.1814 mm |
| Toote netokaal | 6.5 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 40 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 400 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 80 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QD-OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Grey |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| Raamita disain | Yes |
| Esipaneeli värv | Grey |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| USB Type B ülesvooluportide arv | 1 |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mudel | DHI-LM32-GO43A |
| Mudeli nimi | LM32-GO43A |
| Pakendi kõrgus | 527 mm |
| USB Type-C ülesvooluportide arv | 1 |
| Pakendi sügavus | 183 mm |
| Energiatarve (max) | 260 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Pikslite tihedus | 138 ppi |
| LED taustavalgus | Yes |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Toiteadapter kaasas | Yes |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 30000 h |
| Pakendi laius | 909 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 75 x 75 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 9.6 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 65 W |
| Kõlarite arv | 2 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| LED indikaatorid | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -

Mini gaasilekke detektor Habotest HT61
● Laos (50)15,85 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 €

