Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 2MP PTZ IR AI dome turvakaamera
679,00 €
Tarne
Turret | Ceiling | Black/White | IP code IP67 | CCTV security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Minimum illumination 0.0005 lx | Pan range 0 – 360 ° | White balance Auto/Manual/Natural/Outdoor/Sodium lamp/Street lamp/Indoor | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Identify distance 161 m | Night vision Yes | Total megapixels 2 MP | Frame rate 30 fps | Noise reduction Yes | Ethernet LAN Yes | Power source type DC,PoE | Weight 4.7 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | DH-SD5A225GB-HNR |
| IK code | IK10 |
| PTZ modes | 5 Pattern |
| Pan manual speed | 0.1 – 300 °/sec |
| Pan preset speed | 400 °/sec |
| Pan range | 0 – 360° |
| Digital zoom | 16x |
| LED type | IR |
| Digitaalne lai dünaamiline ulatus (DWDR) (panoraamkaamera) | Yes |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| ROM capacity | 4000 MB |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Valge tasakaal | Auto, Indoor, Manual, Natural, Outdoor, Sodium lamp, Street lamp |
| Kaal | 4.7 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Veebipõhine haldus | Yes |
| Häire sisendkanalid | 2 |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Alarm väljundkanalid | 1 |
| Toetatud helivormingud | G.711, G.722.1, G.723, G.726, G.729, PCM |
| Heli sisendkanalid | 1.0 channels |
| Helisüsteem täisdupleks | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.264+, H.264B, H.264H, H.265, H.265+ |
| Autofookus | Yes |
| Automaatne jälgimine | Yes |
| Taustavalguse kompenseerimine (BLC) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 7.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03581 |
| Üksuse kasti laius | 0.265 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.265 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.51 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kallutamise eelseadistatud kiirus | 300 °/sec |
| Kallutamise käsitsi kiirus | 0.1 – 200 °/sec |
| Kaldenurga vahemik | 15 – 90° |
| Kategooria kood | FNC |
| Sertifitseerimine | CE: EN55032/EN55024/EN50130-4 FCC: Part15 subpartB, ANSI C63.4-2014 UL: UL60950-1+CAN/CSA C22.2, No.60950-1 |
| Toetatud võrguprotokollid | HTTP; HTTPS; IPv4; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; DDNS; IPv6; 802.1x; QoS; FTP; UPnP; ICMP; SNMP; SNMP v1/v2c/v3 (MIB-2); IGMP; ARP; RTCP; RTP; PPPoE; RTMP; TCP |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 352 x 288, 704 x 576, 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 960, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Lähim teravustamiskaugus | 0.1 m |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | Black, White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kuva diagonaal | 2.54 cm (1") |
| DC väljundvool | 2.5 A |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 24 |
| Kauguse tuvastus | 1614 m |
| Diameeter | 19 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 33.2-1.5° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 58.5–2.8 |
| Fookuskauguse vahemik | 4.8–120 |
| Fookus | Manual |
| Vormitegur | Turret |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrgus | 332 mm |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Optiline suum | 25x |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Kauguse jälgimine | 646 m |
| Mudel | DH-SD5A225GB-HNR |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Energiatarve (max) | 22 W |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 512 GB |
| Tunnista kaugust | 323 m |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalselt | 67.5–3.2 |
| Maksimaalne avaarv | 3.5 |
| Paki kaal | 8 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 13 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Minimaalne avaarv | 1.6 |
| Valgusdioodide arv | 4 |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Tuvastage kaugus | 161 m |
| Siseminemälu | 1000 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.0005 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 €