Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 2MP PTZ dome turvakaamera
731,00 €
Tarne
Bulb | Ceiling | White | IP code IP67 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Minimum illumination 0.0005 lx | Pan range 0 – 360 ° | White balance Auto/Manual/Natural/Outdoor/Sodium lamp/Street lamp/Indoor | Camera shutter type Electronic | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Identify distance 165.5 m | Total megapixels 2 MP | Frame rate 30 fps | Noise reduction Yes | Ethernet LAN Yes | Power source type DC | Weight 2.5 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | DH-SD50225DB-HNY |
| IK code | IK10 |
| PTZ modes | 4 Pattern, 8 Tour |
| Pan preset speed | 500 °/sec |
| Pan range | 0 – 360° |
| Digital zoom | 16x |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| ROM capacity | 128 MB |
| Laius | 186.2 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Valge tasakaal | Auto, Indoor, Manual, Natural, Outdoor, Sodium lamp, Street lamp |
| Kaal | 2.5 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Pöördenurk | 180° |
| Video voogesitus | Yes |
| Toetatud helivormingud | G.711 A-law, G.711 μ-law, G.722.1, G.723, G.726, PCM |
| Heli sisendkanalid | 1.0 channels |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Heli väljundkanalid | 1.0 channels |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.264B, H.264H, H.265, H.265+ |
| Autofookus | Yes |
| Taustavalguse kompenseerimine (BLC) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.46 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02501 |
| Üksuse kasti laius | 0.26 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.26 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.37 |
| Bitikiiruse juhtimine | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Bitikiirus | H.264: 2048 Kbps–8192 Kbps; H.265: 768 Kbps–6400 Kbps |
| Ringreisi salvestus | Yes |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kallutamise kiirus | 250 °/sec |
| Kallutamise eelseadistatud kiirus | 500 °/sec |
| Kaldenurga vahemik | 0 – 90° |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/1 – 1/30000 s |
| Kaamera katiku tüüp | Electronic |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Sertifitseerimine | CE-EMC: EN 55032; EN 61000-3-3; EN 61000-3-2; EN 50130-4; EN 55035 CE-LVD: EN 62368-1 FCC: 47 CFR FCC Part15, Subpart B, NSI C63.4 |
| Toetatud videorežiimid | 720p, 1080p |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 352 x 288, 640 x 480 (VGA), 704 x 576, 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 960, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Lähim teravustamiskaugus | 1 m |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Voogesituse meetod | Multicast, Unicast |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Huvipakkuva piirkonna (ROI) kodeering | Yes |
| PTZ protokollid | Pelco-P/D, DH-SD |
| DC väljundvool | 2.5 A |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 24 |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Kauguse tuvastus | 1655.2 m |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 33.2 – 1.5° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 58.5 – 2.8° |
| Dünaamiline ulatus | 120 dB |
| Flip & peegel | Yes |
| Fookuskauguse vahemik | 4.8 – 120 mm |
| Fookus | Manual |
| Fookuse reguleerimine | 1.6 – 3.5 |
| Vormitegur | Bulb |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto/Manual |
| Kõrgus | 253 mm |
| Heledate alade kompenseerimine (HLC) | Yes |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Optiline suum | 25x |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Kauguse jälgimine | 653.8 m |
| Kinnitusklamber(id) on kaasas | Yes |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Privaatsuse varjamise alade arv | 24 |
| Intelligentse videovalvesüsteemi (IVS) funktsioonid | Abandoned object, Face detection, Intrusion, Tripwire, Vehicle detection |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 512 GB |
| Haldustarkvara | DMSS; DSS Pro |
| Tunnista kaugust | 331 m |
| Kasutajate arv | 20 user(s) |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalselt | 67.5 – 3.2° |
| Paigalduskomplekt | Yes |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Paki kaal | 4.5 kg |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | DC |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Tuvastage kaugus | 165.5 m |
| Siseminemälu | 512 MB |
| Öine nägemine | No |
| Võrguühendusega salvestusruum (NAS) | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.0005 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
| Paneerimiskiirus | 350 °/sec |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -

Nutipistik WiFi Gosund EP2 10A Tuya
● Laos (4335)9,35 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 €