Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 2MP PTZ dome turvakaamera
951,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/Wall/Pole | Black/White | IP code IP67 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Minimum illumination 0.0005 lx | Pan range 0 – 360 ° | White balance Auto/Manual/Natural/Outdoor/Sodium lamp/ATW/Street lamp/Indoor | Camera shutter type Electronic | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Night vision Yes | Total megapixels 2 MP | Frame rate 30 fps | Noise reduction Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type DC,PoE | Weight 4.7 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | SD5A232GB-HNR |
| IK code | IK10 |
| Pan manual speed | 0.1 – 300 °/sec |
| Pan range | 0 – 360° |
| Digital zoom | 16x |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Smart IR | Yes |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| ROM capacity | 4096 MB |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Valge tasakaal | ATW, Auto, Indoor, Manual, Natural, Outdoor, Sodium lamp, Street lamp |
| Kaal | 4.7 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Veebipõhine haldus | Yes |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Video voogesitus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.264+, H.264B, H.264H, H.265, H.265+, M-JPEG |
| Autofookus | Yes |
| Taustavalguse kompenseerimine (BLC) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 6.95 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03514 |
| Üksuse kasti laius | 0.26 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.265 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.51 |
| Bitikiiruse juhtimine | Constant Bit Rate (CBR), Variable Bit Rate (VBR) |
| Bitikiirus | 64 kbps–10496 kbps |
| Kallutamise kiirus | 300 °/sec |
| Kallutamise käsitsi kiirus | 0.1 – 200 °/sec |
| Kaldenurga vahemik | -15 – 90° |
| Kaamera säriaeg | 1/1 – 1/30,000 s |
| Kaamera katiku tüüp | Electronic |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Sertifitseerimine | CE: EN55032/EN55024/EN50130-4 FCC: Part15 subpartB, ANSI C63.4-2014 UL: UL60950-1+CAN/CSA C22.2, No.60950-1 |
| Toetatud võrguprotokollid | FTP; RTMP; IPv6; Bonjour; IPv4; DNS; RTCP; PPPoE; NTP; RTP; 802.1x; HTTPS; SNMP; TCP/IP; DDNS; UPnP; NFS; ICMP; UDP; IGMP; HTTP; SSL; DHCP; SMTP; Qos; RTSP; ARP |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 352 x 288, 640 x 480 (VGA), 704 x 576, 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 960, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Lähim teravustamiskaugus | 0.1 m |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Voogesituse meetod | Multicast, Unicast |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/Wall/Pole |
| Toote värv | Black, White |
| Huvipakkuva piirkonna (ROI) kodeering | Yes |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 24 |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 19 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 33.4° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 58.4° |
| Fookuskauguse vahemik | 4.5 – 144 mm |
| Fookus | Motorized/Manual |
| Udukindel | Yes |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto/Manual |
| Kõrgus | 332 mm |
| Heledate alade kompenseerimine (HLC) | Yes |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Optiline suum | 32x |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Mudel | D5A232GB-HNR |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Privaatsuse varjamise alade arv | 24 |
| Energiatarve (max) | 22 W |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 512 GB |
| Kasutajate arv | 20 user(s) |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalselt | 66.4° |
| Liikumisandur | Yes |
| Maksimaalne avaarv | 1.5 |
| Paki kaal | 8 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 10 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Minimaalne avaarv | 4 |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.0005 lx |
| Paneerimiskiirus | 400 °/sec |
Seotud tooted
-

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 € -

Mini gaasilekke detektor Habotest HT61
● Laos (50)15,85 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 €