Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 16-kanaliline DVR salvesti
559,00 €
Tarne
Video input channels 16 channels | Ethernet LAN Yes | 1xNumber of HDDs supported | Maximum HDD capacity 16000 GB | Backup function Yes | Motion sensor Yes | Channels quantity 16 channels | Product colour Black | Multi-display supported Yes | Audio system 2-way | Built-in processor Yes | Power supply type DC | Weight 1.23 kg | Operating temperature (T-T) -10 – 55 °C
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | XVR5116H-4KL-I3 |
| RS-485 ports | 1 |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Internal | No |
| Laius | 325 mm |
| Kaal | 1.23 kg |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL |
| Video voogesitus | Yes |
| Toetatud helivormingud | G.711 A-law, G.711 μ-law, PCM |
| Heli sisendkanalid | 1 channels |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Videokao tuvastamine | Yes |
| Heli väljundkanalid | 1.0 channels |
| Helisüsteem | 2-way |
| Video sisendkanalid | 16 channels |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Video salvestamise kiirus (PAL) | 25 fps |
| Video salvestamise kiirus (NTSC) | 30 fps |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| VGA (D-Sub) väljundpordid | 1 |
| Varundusfunktsioon | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB-ühendus | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.05 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01319 |
| Üksuse kasti laius | 0.115 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.37 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.31 |
| Bitikiirus | 32 Kbit/s |
| BNC sisendpordid | 16 |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Kategooria kood | STD |
| Kanalite kogus | 16 channels |
| Toetatud võrguprotokollid | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| Toote värv | Black |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 257.1 mm |
| Toiteallika tüüp | DC |
| DC pinge | 12 V |
| Dual stream tugi | Yes |
| HDD liides | SATA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrgus | 55 mm |
| Mitme ekraani režiimid | 1, 4, 8, 9, 16, 25, 36 |
| Töötemperatuur (T-T) | -10 – 55 °C |
| Mudel | XVR5116H-4KL-I3 |
| Pakendi kõrgus | 308 mm |
| Pakendi sügavus | 117 mm |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 60 fps |
| Liikumisandur | Yes |
| Pakendi laius | 372 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Embedded LINUX |
| Rack mahutavus | 1U |
| Paki kaal | 2.11 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 15 W |
| Kõvaketta maksimaalne maht | 16 TB |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Taasesitusrežiimid | Instant, General, Event, Tag, Smart |
| Toetatud kõvaketaste arv | 1 |
| Maksimaalne video eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Toetatud mitu ekraani | Yes |
Seotud tooted
-

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

Nutipistik WiFi Gosund EP2 10A Tuya
● Laos (4335)9,35 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 €