Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Dahua 16-kanaliline 16PoE videosalvesti
820,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (4)
Tootekood: 1458727
Kategooriad: Videovalve salvestid, Võrgu-
Channels 16 | CPU Embedded Linux | Power supply requirements 100–240 VAC, 50/60Hz | Power consumption 25.5 Watts | Dim. 375.0 mm × 329.6 mm × 53.0 mm | Temp. range –10 °C to +55 °C | Colour Black
| Brand | DAHUA |
|---|---|
| MPN | NVR5216-16P-EI2 |
| SATA | Yes |
| HDMI | 1 |
| RJ45 | 1 |
| RS232 | 1 |
| RS-485 | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 type B | 1 |
| VGA | 1 |
| CPU | Embedded Linux |
| PoE ports | 16 |
| Alarm sees | 4 |
| Alarm väljas | 2 |
| Helisisend | 1 |
| Heliväljund | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.07 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02771 |
| Üksuse kasti laius | 0.145 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.455 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.42 |
| Kategooria kood | NVR |
| Värvus | Black |
| Energiatarve | 25.5 |
| Mõõtmed | 375.0 mm × 329.6 mm × 53.0 mm |
| Toote netokaal | 2.62 |
| Mudel | NVR5216-16P-EI2 |
| Nõuded toiteallikale | 100–240 VAC, 50/60Hz |
| Töötemperatuuri vahemik | –10 °C to +55 °C |
| Kanalite arv | 16 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 €