Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Daewoo 6.5kW bensiinigeneraator
605,96 €
Tarne
32 ” | 2160 x 3840 pixels | 4K Ultra HD | 16:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Flat | Contrast 1000000:1 | Maximum refresh rate 240 Hz | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | LS32FG810SUXEN |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | -30 – 30° |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 719.7 mm |
| Laius (alusega) | 719.7 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5.3 kg |
| Kaal (koos alusega) | 8.4 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 39.5 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 69.9 cm |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB hub versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühik Arvutatud kaal | 11.45 |
| Ühik arvutatud maht | 0.08692 |
| Üksuse kasti laius | 0.53 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.82 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.2 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | -2 – 25° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | AC, DisplayPort, HDMI |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -92 – 92° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvigamma | 99% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Mängu funktsioonid | Super Arena Gaming UX, Ultrawide GameView |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Silver |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 46 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus (ilma aluseta) | 49.2 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 414.7 mm |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 81.3 cm (32") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| Sügavus (alust kasutades) | 263.5 mm |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | Not supported |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 584.6 mm |
| Toote netokaal | 8.4 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 38 kWh |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 260 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 80 cm |
| Ekraani värvide arv | 1 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 2160 x 3840 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPort out versioon | 1.4 |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Silver |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| USB Type B ülesvooluportide arv | 1 |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Mudel | S32FG810SU |
| Mudeli nimi | S32FG810SU |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 530 mm |
| Energiatarve (max) | 180 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| LED taustavalgus | No |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Ekraanimenüü (OSD) | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 815 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 12 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 38.4 W |
| Toitekaabli pikkus | 1.5 m |
| Pilt pildis | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Habotest HT126A digitaalne universaalne multimeeter
● Laost otsas21,14 € -

Kontaktivaba pinge- ja faasitester Habotest HT101
● Laos (160)6,91 € -

Paigaldusjalad Ecoflow Rigid Solar Panel
● Laos (11)11,79 € -
Väljamüüdud 
Digitaalne klampermeter Habotest HT208D
● Laost otsas39,43 € -
Väljamüüdud 
Lisaaku EcoFlow DELTA 2 jaoks
● Laost otsas495,93 € -

Habotest HT121, kontaktivaba pingetester / diooditester, NCV, True RMS
● Laos (2)13,01 €

