Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Crucial Pro OC 64GB DDR5-6400 mälukomplekt must
682,45 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 6400 MHz | CL 40 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | CRUCIAL |
|---|---|
| MPN | CP2K32G64C40U5B |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 40 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.131 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000588 |
| Üksuse kasti laius | 0.135 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.185 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu kella kiirus | 6400 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DRX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (1)48,70 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (must)
● Laos (59)45,53 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (valge)
● Laos (1)39,43 € -

Darkflash B351 arvutikorpus
● Laos (209)19,92 €