Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Crucial Pro OC 64GB DDR5-6000 mälukomplekt must
662,98 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (26)
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 6000 MHz | CL 40 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | CRUCIAL |
|---|---|
| MPN | CP2K32G60C40U5B |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000243 |
| Üksuse kasti laius | 0.135 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Darkflash DS900 arvutikorpus (valge)
● Laost otsas49,59 € -
Väljamüüdud 
Darkflash A290 arvutikorpus (must)
● Laost otsas21,54 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285 arvutikorpus (must)
● Laost otsas47,56 € -

Darkflash DRX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (1)48,70 € -

Darkflash DPX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (5)59,35 € -

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 €