Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Crucial Pro 64GB DDR5-5600 mälukomplekt
655,79 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 64 GB | 5600 MHz | CL 46 | 1.1/5 V | 288-pin DIMM
| Brand | CRUCIAL |
|---|---|
| MPN | CP2K32G56C46U5 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000234 |
| Üksuse kasti laius | 0.13 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MEM |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Mälu pinge | 1.1,5 V |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DQX90 arvutikorpus (must)
● Laost otsas126,02 € -

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -
Väljamüüdud 
Darkflash A290 arvutikorpus (must)
● Laost otsas21,54 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (must)
● Laos (59)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285MP arvutikorpus (must)
● Laost otsas45,53 €