Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Crucial 64GB DDR5-5600 SO-DIMM sülearvutimälu
582,01 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (9)
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 5600 MHz | CL 46 | 1.1 V | 262-pin SO-DIMM
| Brand | CRUCIAL |
|---|---|
| MPN | CT64G56C46S5 |
| On-Die ECC | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.02 |
| Ühik arvutatud maht | 3.025E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.055 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.11 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MEB |
| Komponenti jaoks | Laptop |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu vormitegur | 262-pin SO-DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Suites Plus 8036701
● Laost otsas29,88 €Algne hind oli: 29,88 €.20,02 €Current price is: 20,02 €. -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvutihoidja VESA 8044101
● Laost otsas20,38 € -

Neomounts sülearvuti alus NSLS085GREY 10-17 tolli
● Laos (50)25,87 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €. -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus 10-15 tolli NSLS075BLACK
● Laost otsas16,70 €