Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Crucial 64GB DDR5-4800 mälukomplekt
496,37 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 4800 MHz | CL 40 | 1.1 V | 288-pin DIMM
| Brand | CRUCIAL |
|---|---|
| MPN | CT2K32G48C40U5 |
| ECC | No |
| On-Die ECC | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 25 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.075 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0002995 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84733020 |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 4800 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DY470 arvutikorpus (must)
● Laos (10)85,37 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (must)
● Laos (59)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DQX90 arvutikorpus (must)
● Laost otsas126,02 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -

Darkflash C285MP arvutikorpus (valge)
● Laos (2)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285 arvutikorpus (must)
● Laost otsas47,56 €