Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Ceragon 1G aktiveerimislitsents
647,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1310995
Kategooria: Kontoritarvikud ja ergonoomika
16000 GB | 7200 RPM | 3.5 ” | Read speed 280 MB/s | Write speed 240 MB/s | Thunderbolt technology Yes | USB connector USB Type-A | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Card reader integrated Yes | Colour Black | Housing material Aluminium | Weight 1.7 kg
| Brand | LACIE |
|---|---|
| MPN | STHS16000800 |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| Kirjutamise kiirus | 240 MB/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 56.3 mm |
| Kaal | 1.7 kg |
| Kokkuvõte | LaCie 1big Dock. HDD capacity: 16 TB, HDD size: 3.5". USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). HDD speed: 7200 RPM, Read speed: 280 MB/s, Write speed: 240 MB/s. Product colour: Black |
| Kasutusjuhend | No |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-pistik | USB Type-A |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.25 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01075 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.32 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.24 |
| Thunderbolti versioon | 3 |
| Thunderbolt tehnoloogia | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Thunderbolt 3 toiteallikas | 70 W, Yes |
| Toide tuleb ühenduskaablist | USB / Thunderbolt |
| Kaablid kaasas | Thunderbolt, USB |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | HDE |
| Ühilduvad mälukaardid | CF, SD |
| Toote värv | Black |
| Lugemiskiirus | 280 MB/s |
| Sügavus | 118 mm |
| Toote netokaal | 1.7 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD mahutavus | 16 TB |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 217 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 143 mm |
| Pakendi laius | 302 mm |
| Paki kaal | 3.3 kg |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Huanuo jalatugi HNFR3
● Laost otsas19,51 € -
Väljamüüdud 
Fellowes kaablikorraldaja hõbe
● Laost otsas4,32 € -

Fellowes puhastusspreI 250ml
● Laos (100)2,87 € -
Väljamüüdud 
Fellowes klaviatuuri randmetugi sinine
● Laost otsas7,66 € -
Väljamüüdud 
Fellowes arhiiviklambrid 20tk
● Laost otsas1,91 € -
Väljamüüdud 
Blitzwolf 8in1 dokkimisjaam BW-TH16 USB 100W LCD nutikas ekraan
● Laost otsas47,56 €