Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Carlinkit CP2A traadita adapter Apple Carplay/Android Auto (sinine)
31,71 €
Tarne
Carlinkit CP2A traadita adapter
Kas soovite nautida traadita mugavust sõites oma autot? Carlinkit teeb selle võimalikuks! CP2A adapter on mõeldud autodele, millel on CarPlay ja Android Auto funktsioon. Selle abil loote ruumi, kus pole segaduses kaableid. Veelgi enam, see kasutab plug&play tehnoloogiat, mis muudab selle mugavaks ja lihtsaks kasutada. Ja selle väike suurus (80×46×13 mm) muudab selle transportimise ja ladustamise lihtsaks.

Traadita mugavus
Carlinkitiga saate luua traadita ühenduse oma CarPlay’ga. See näitab suurt ühilduvust autodega ning toetab paljusid populaarseid rakendusi muusika või GPS-i jaoks. Veelgi enam, see ei sega teie sõiduki originaalfunktsioone. Samuti saate anda häälkäsklusi, kuna see töötab assistentidega nagu Siri, näiteks.

Kasutusmugavus
Carlinkit CP2A on välja töötatud mugavust silmas pidades. See kasutab plug&play tehnoloogiat. Mida see tähendab? Lihtsalt ühendage seade oma auto USB-porti ja see hakkab kohe tööle. Ja see ühendub teie telefoniga kiiresti, kasutades Bluetooth 5.2. Veebipõhised uuendused on samuti teie käsutuses, et tagada, et teie seade töötaks alati ideaalselt.

Hoolikalt läbimõeldud disain
PCP2A on nii hästi läbimõeldud disain kui ka funktsionaalne seade. See ei võta palju ruumi, kuna eristub oma kompaktse suuruse (80×46×13 mm) ja kerge kaalu (0.033 kg) poolest. Veelgi enam, peate selle seadmega ühendama vaid korra. Mida see tähendab? Kui sisenete uuesti autosse, paaritub Carlinkit automaatselt teie telefoniga. Ärge raisake väärtuslikke minuteid oma seadme otsimisele!

Kaasas
- traadita adapter
- 2x laadimiskaabel
- kasutusjuhend
| Tootja | Carlinkit |
|---|---|
| mudel | CPC200-CP2A |
| Toite sisend | 5V±0.2V 1.0A |
| Toite väljund | DC 5V±0.2V 1.0A |
| Energiatarve | 0,75 W |
| WiFi sagedus | 5150-5250 MHz, 5725-5850 MHz / 2412-2472 MHz |
| Bluetooth versioon | 5.2 802.11ac |
| Antenni | Integreeritud 3 dbi FPC antenn |
| Materjal |
Seotud tooted
|





