Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

BlitzWolf BW-HDC8 240W USB-C kuni USB-C kaabel, 1.5m (must)
21,54 €
Tarne
BlitzWolf BW-HDC8 240W USB-C kuni USB-C kaabel, 1,5m (must)
BlitzWolf BW-HDC8 on USB-C kuni USB-C kaabel, mis on loodud ülimaks jõudluseks ja paindlikkuseks professionaalsetes ja kodustes rakendustes. Thunderbolt 5 toe abil saavutab see hämmastavad andmeedastuskiirus kuni 80 Gbps – peaaegu kaks korda kiiremini kui Thunderbolt 4 või USB4. See tähendab välkkiiret failide kopeerimist, sujuvat 8K video edastamist ja tõhusat töötamist mitme seadmega samaaegselt.
Võimsus ja pilt ilma kompromissideta
Kaabel toetab laadimist kuni 240 vatti, seega toidab see sülearvutit, dokkimisjaama või eGPU ühe kaabliga. DisplayPort 2.1 ühilduvusega saate edastada 8K videot 60 Hz või 4K videot 240 Hz, mis on ideaalne nii stuudio kui ka mängurigide jaoks. PCIe 4.0 tugi võimaldab teil ühendada väliseid graafikakaarte, muutes teie sülearvuti võimsaks tööjaamaks.
Loovatele, mängijatele ja mobiilsetele professionaalidele
BW-HDC8 on suurepärane valik neile, kes töötavad nõudlike materjalidega – nagu 8K video redigeerimine, 3D projektid või graafika töötlemine. Kuid see on ka tööriist mängijatele ja kodukasutajatele, kes soovivad ühte usaldusväärset kaablit kõigeks. Ühilduvus Thunderbolt 4/3, USB-C ja USB4 tagab universaalse jõudluse, kuigi täielikud võimalused pakuvad sertifitseeritud Thunderbolt 5 seadmete ühendamine.
Stabiilne konstruktsioon ja korras laud
Nailonist punutud kaabel kaitseb kaablit kahjustuste eest ning 1,5 meetri pikkus tagab mugava kasutamise kõigis tingimustes.
| Tootja | BlitzWolf |
|---|---|
| mudel | BW-HDC8 |
| tüüp | USB-C – USB-C / Thunderbolt 5 kaabel |
| pikkus | 1,5 m |
| materjal | Punutud nailon |
| värv | Must |
| edastuskiirus | Kuni 80 Gbps |
| video tugi | 8K@60Hz / 4K@240Hz (DisplayPort 2.1) |
| maksimaalne laadimisvõimsus | 240 W |
| ühilduvus | Thunderbolt 5 / Thunderbolt 4 / USB-C / USB4 / DisplayPort 2.1 / PCIe 4.0 |
Seotud tooted
-

Baseus Osculum gravitatsiooniline telefonialus (must)
● Laos (187)5,69 € -

Laadija SkyRC MC3000
● Laos (64)91,06 € -

Baseus Cafule Micro USB kaabel 1.5A 2m (Punane+Must)
● Laos (999)3,66 € -

Baseus Cafule kaabel USB-C 2A 2m (Hall+Must)
● Laos (845)4,96 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 1,5A 2m (Hall+Must)
● Laos (2899)3,82 € -

Laadija SkyRC iMax B6AC V2
● Laos (76)49,59 €